м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

16 ТУР ЛІГИ КИЄВА НА ФОРІ

Цими вихідними в Києві відбувся 16-й тур Ліги НФСУ Києва (на форі). Відсутність турнірів два тижня змусило київських гравців засумувати за снукером. Тому в цьому турі взяли участь 18 гравців. В Лідері було помітно, що кожен гравець прагне перемоги. Такої заряженості на перемогу у гравців давно не бачив. А якщо звернути увагу на те, що турнір відбувався на форі, і шанси на перемогу вирівнювалися, то рубка була ще та. Наприклад, якщо гравець перемагав без фори, то йому потрібно в середньому було забивати 80-90 очок, тому що ті гравці, яким давалась фора, теж були точні та продемонстрували якісну гру. Наприклад деякі фрейми закінчувалися з рахунком 90:79 (Васьковський Олег VS Роман Блакита), 91:66 (Басистий Володимир VS Доб’є Дмитро), 92:45 (Портянський Борис VS Мохнюк Надія), 86:73 ( Хіміч Владислав VS Сидоренко Петро)
Георгій Петрунько
Георгій Петрунько

Хочу відмітити значний прогрес Романа Блакити, який ледь-ледь не дібрався до півфіналу. У чвертьфіналі Роман зумів нав’язати боротьбу одному з найкращих гравців України – Васьковському Олегу Так, турнір на форі, але його виступ на недавньому чемпіонаті України у Львові продемонстрував, що він має інтерес, він має хист до снукеру. І надалі його вміння будуть тільки зростати.
Несподіваним став виліт авторитетного гравця Андрія Шульги аж в ¼ фіналу від свого вихованця Георгія Петрунько . Правду кажуть, якщо учень перемагає свого тренера, то значить робота тренера йде у правильному напрямку. В офіційних зустрічах, це вже 9 особиста перемога Георгія над Андрієм. Всього зустрічей було 24. До речі, у цьому матчі був зафіксований найвищий брейк турніру у 38 очок. Він також належить переможцю.
А Георгій дістався до фіналу, де переміг Олега Васьковського. Думалося на перший погляд, що Олег легко виграє, адже враховуючи той факт, що фінал розпочався лише о 22:25, і те що втома передавалася гравцям, особливо Георгію, адже важко 11 річній дитині весь день перебувати у такому тонусі. Так перший фрейм Георгієм був програний – 42:76, але у другому і третьому фреймі відкрилося друге дихання і впевнені перемоги - 58:40, та 75:9. Навіть у костровому фреймі Георгій зробив два брейки у 26 та 24 очки. Поздоровляємо Георгія з 10-тою ювілейною перемогою у турнірах!. Третє місце розділили Портянський Борис і Хіміч Владислав.
Всього на турнірі було 27 брейків. Було два найбільших брейки у 38 очок. Їх зробили Андрій Шульга та Георгій Петрунько. Найбільшу кількість зробив Портянський Борис.
Чекаємо Вас на наступних турнірах!
АВТОР Дмитро Доб'є
Олег Васьковський
Олег Васьковський

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок