м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857


У понеділок стартував рейтинговий турнір English Open, який відбувається в Кроулі.  Цей турнір входить до серії Home Nations Series, до якого входять такі турніри як English Open, UK Championship, Welsh Open, Scotland Open. Цікавий факт: жоден снукерист ніколи не вигравав усі чотири турніру одного сезону
Першим цікавим результатом став програш Тома Форда аматору Д. Ліллі, який Том програв з рахунком 2:4. Марко Фу з Гонконгу легко розібрався з М. Джойс. Марко повинен якомога далі зайти по турнірній сітці, адже треба захищати багато рейтингових очок. Роні О’Саліван, для якого це лише другий турнір у цьому сезоні легко переграв Курта Мафліна з Норвегії, хоча Курт виграв перший фрейм, і хто знає, чи міг би норвежець здолати Ронні, який не має ігрової форми? Ронні планує грати 5-6 турнірів цього сезону, включаючи Чемпіонат Світу. До речі, Роні є переможцем минулорічного English Open. Чемпіон Світу Марк Вільямс змагався в першому раунді зі своїм земляком з Уельсу Домініком Дейлом. Перемога Марка 4:1. Після перемоги China Championship, Марк зробив собі невелику відпустку, де з дружиною відпочили в одній з азійських країн. Набравшись сил, Марк був дуже голодний до снукеру, це відчувалось. Напевно не помилюсь, якщо назву Марка першим фіналістом цього турніру.
Шон Мьорфі, якого трохи лихорадить по результатам вже два сезони, доволі впевнено розібрався з співвітчизником М. Данн – 4:1. Шотландець Ентоні Макгілл декласував німця Ліхтенберга – 4:0. Ніл Робертсон у дуже важкому матчі здолав шотландця Мюра – 4:2, хоча матч для австралійця складався дуже не просто. Ніл навіть програвав з рахунком 1:2, та міг програти і 4 фрейм. Але воля до перемоги виявилася сильнішою.
А стимулом написання цього короткого огляду стала перемога юного тайця Акані Сонгсермсавада над Кайреном Вілсоном, який цього сезону просто нестримний. До речі, ці два гравці зустрічалися у фіналі Чемпіонату Світу 6 червоних, де перемогу здобув англієць. Напевно перемога була би і цього разу, Кайрен навіть вів 3:1, та до перемоги потрібно було всього один фрейм. Ні – Акані повністю перекусив гру, зробивши два сенчурі-брейка 0:133 і  0:110. У завершальному фреймі Акані у тактичній боротьбі здолав фаворита матчу. Я не приховую, що я за нього вболіваю, він мій фаворит у кожному матчі, і на питання за кого я вболіваю, я відразу відповім: «За Санні Акані».
АВТОР Дмитро Доб‘є

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок