м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

СЕМІНАР ВІЛЮСА ШУЛЬТЕ


Три дні, а саме з 19 по 21 жовтня 2018 року в Києві перебував сертифікований тренер EBSA Вілліус-Шульте Ебберт. Литовський фахівець в київському більярдному клубі «Лідер» проводив тренувальний семінар, щодо поліпшення якості гри для всіх бажаючих. Програма складалася з трьох етапів.
У перший день Віллюс в парі з тренером Київської академії снукера Андрієм Шульгой проводили тестування рівня гри в снукер, після чого учасники семінару були розподілені на дві групи: перша, більш майстерний, займалася з Вілліусом, а друга - новачки - з Андрієм, але за вказівками Віллюса, які вправи потрібно робити. У цих вправах визначалася техніка гравця, його концентрація, а також характер. Дані, які були зібрані, були передані Вілюсу для ознайомлення, після чого він для кожного складе базисно індивідуальну програму тренувань.
На другий день було більше практики, і більш індивідуальні заняття. Кожен учасник семінару зміг плідно попрацювати з Вілюсом, почути і зрозуміти його рекомендації, поради, і застосувати їх в майбутніх матчах. Практика полягала у вигляді ігор - у вигляді міні-спарингів з тренером до перших набраних двадцяти-двадцяти п'яти очок, навчання грати дабл, тріплдабли, забивання з далеких дистанцій, гра на різці.
На третій день проводились індивідуальні заняття для кожного бажаючого, за записом. На цих тренуваннях відшліфовувалися ті компоненти, вади в техніці, що були визначені в ході тестування. Щиро сподіваємося, що кожен слухач семінару зміг зачерпнути і засвоїти для себе максимум інформації і увібрати її як губка. Кожен отримав сертифікат про проходження семінару у тренера EBSA Вілюса-Шульте Ебберта.
Автор Добье Дмитро
БІЛЬШЕ ФОТО

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок