м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

КУБОК АКАДЕМІЇ СНУКЕРУ ЛЬВІВ U16 2018

Для святкування відкриття оновленої Академії снукеру Львів і участі у святковому турнірі КУБОК АКАДЕМІЇ СНУКЕРУ ЛЬВІВ U16 2018 зібрались більше 130 учасників свята і турніру. В кваліфікації взяли участь 24 снукеристи, юнаки і дівчата - представники Академій снукеру Києва, Львова, Кропивницького, Знам‘янки і Молдови. З шести груп в плей офф потрапили 16 гравців, пройти далі, а саме в чвертьфінали змогли: Вячеслав Віцинський, Владислав Грединарь, Роман Блакита, Маргарита Лісовенко, Георгій Петрунько, Максим Степаненко, Волошинов Данило і Матвій Лагодзинський. Завдяки переможним матчам на стадії 1/4 до півфіналів потрапили представник Молдови Матвій Лагодзинський, кияни Георгій Петрунько, Роман Блакита, і кропивничанка Маргарита Лісовенко.

Обидва півфінали були напруженими, але матч Петрунько Георгій vs Лагодзинський Матвій завершився сухим рахунком 2-0 (54-51, 71-13) на користь Георгія. А от в протистоянні Лісовенко Маргарита vs Блакита Роман все вирішилось в контровому у фреймі на чорній кулі з рахунком 2-1 (51-46, 45-55, 38-37) Роман поступився своїй більш досвідченій суперниці!
В фіналі несподіванки не відбулося, Георгій Петрунько став переможцем! Лісовенко Маргарита vs Петрунько Георгій 0-2 (21-64, 38-73).
Вітаємо Георгія Петрунька, Маргариту Лісовенко, Романа Блакиту і Матвія Лагодзинського з блискучим виступом і бажаємо нових перемог!
В запальнокомандному заліку перемогла найчисленніша команда, до якої входять Академії снукеру Знам‘янка і Кропивницький - команда НФСУ Кіровоградської області!
ПОЛОЖЕННЯ УЧАСНИКИ СІТКА МАТЧІ СЕРІЇ РЕЗУЛЬТАТИ СТАТИСТИКА
АВТОР Ганна Лісовенко
ФОТО АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ ЛЬВІВ
ФОТО АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КИЇВ
ФОТО АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ ЗНАМ'ЯНКА
ФОТО АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
ФОТО КОМАНДА МОЛДОВИ
Переможець, призери і організатори змагань
Переможець, призери і організатори змагань

Команда НФСУ Кіровоградської області
Команда НФСУ Кіровоградської області

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок