м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ЛІГА НФСУ КИЄВА НА ФОРІ - 17 ТУР

Майже місяць була перерва в проведенні турнірів Ліги НФСУ Києва. Гравці мали змогу перепочити, набратися сил і піднятися на пару щаблів у власній майстерності. Наприклад, суха перемога Надії Мохнюк над Дмитром Осипенко - 2: 0 (59:54, 75:70), перша перемога Дмитра Доб’є - в дуже напруженому поєдинку, який тривав 2 години 43 хвилини був переможений Владислав Куц - 2: 1. Дуже несподіваними виглядають результати Андрія Шульги. Він програв два матчі своїм учням, Петру Сидоренку 0: 2 (37:74, 24:74) і Єгору Дементьєву 0: 2 (37:84, 87: 100), але став володарем найвищого брейку турніру – 64 очки!
Також не показав своєї гри і Георгій Петрунько програвши стартових два матчі турніру. Євген Камельков, після великої паузи повернувшись до гри відразу ж набрав дуже хороший хід, і дістався до фіналу, де поступився Юліану Бойко 1: 2 (69:60, 68:69, 32:81). Суперниками фіналістів були такі: у Юліана Григорій Тищенко (перемога Юліана 2: 0), а Євген з аналогічним рахунком переміг Володимира Басистого. Юліан порадував своїх вболівальників десятьма серіями 20+, найкраща з яких 61 очко!
Вітаємо переможця і призерів , і чекаємо Вас на наших наступних турнірах.