м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ОГЛЯД ПЕРШОГО ДНЯ NORTHERN IRELAND OPEN.


У понеділок, 12 листопада стартував другий турнір серїї Home Nations. На цей раз 128 учасників змагаються у Північній Ірландії за звання переможця турніру у місті Белфаст.
  Перший день подарував дуже багато несподіванок, і напевно зроблю прогноз, що у фіналі не буде одного гравця з Топ-16. Чому? Ось частина несподіваних результатів Джон Хіггінс (програв «дантисту» Рорі Маклауду 2:4), Кайрен Вілсон (програв валійцю Лі Уокеру з рахунком 3:4), Стюарт Бінгхем (програв Лайнсу 2:4), Баррі Хоукінс (декласував перед юним китайцем Зіфанем 3:4, який у цьому сезоні виграв всього 3 матчі), Стівен Макгуайр (програш Метью Холту 2:4), Ентоні Макгілл (на його шляху був швейцарець Олександр Урсенбахер, який одержав перемогу з рахунком 4:0). Напевно цим стає ще цікавіший турнір, адже фаворитів все менше, і є шанс у молодих гравців, та у тих, які знаходяться далеко у рейтингу. Але свої перемоги здобули Марк Вільямс (переможець минулорічного аналогічного турніру), Лю Хонхао, Райан Дей, Марк Девіс, Люка Бресель, Чжоу Юелунь.
У вівторок стартують інші фаворити: Роні О’Саліван, Марк Кінг, Марко Фу, Марк Селбі, Шон Мьорфі, Джек Лісовскі, Ніл Робертсон. Як вони зіграли, розповім у завтрашньому огляді.
АВТОР Дмитро Доб‘є

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us