м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ОГЛЯД ДРУГОГО ДНЯ NORTHERN IRELAND OPEN


Вже сміливо цей турнір можна назвати турніром сенсацій. Ще декілька представників з ТОП-16 зачохлили кий і попрощалися з турніром. Це Марко Фу з Гонконгу, якому було потрібно захищати рейтингові очки, адже він може опинитися поза Мастерсом, де грають лише гравці ТОП 16. Марко Фу може обійти Джек Лісовскі, який зараз 17-й у рейтингу, Джек вчора переконливо переміг Аюрі з Ірану з рахунком 4:0. На противагу Марко Фу дуже бездарно провів свій матч проти Фейлона з Китаю. Представник Гонконгу програв з рахунком 2:4, але навіть по грі було видно, що в нього немає переможого настрою.
Інший фаворит на перемогу в цьому турнірі Роні О’Саліван перед матчем з іранцем Вахеді, який займає лише 97 позицію у світовому рейтингу та ставши професіоналом лише минулого року, відібравшись у тур, як переможець чемпіонату Світу серед любителів. Отже Роні перед матчем у своєму твіттері написав про свій план на гру: це максимум 5 відіграшів, і підготовка на удар не більше 10 секунд. Завдання він виконав, навіть зробивши 4 сотенні серії у 4-х фреймах, відповідно вигравши переконливо всі свої фрейми. Вахеді за весь матч набрав десь 80 очок.
Про інші матчі. Шон Мьорфі програв знову матч. З рахунком 2:4 він поступився свому співвітчизнику Бьорду. Цікава тактична боротьба та перемога у Марка Селбі. З рахунком 4:1 він переграв Ентоні Хемільтона. Несподіваної поразки зазнав Біньтао, мінімально поступившись Анда Чжану. Ще один китаєць Лу Нін неочікувано переміг Крейга Стедмана – 4:3.

У завтрашньому огляді я розповім про ігри, які відбулися у другому раунді.
АВТОР Дмитро Доб`є

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us