м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

CHALLENGE TOUR - EVENT 9


Сергій Ісаєнко та Юліан Бойко закінчили свій виступ на 9-ому етапі Челендж Туру.
.... в залі 8 столів і за двома столами одночасно грали наші спортсмени, Сергій вигравав свій матч 2:1, Юліан був на серії програючи 0:1... і.... дуже складно передати, написати, але в цей час, в цю мить відчувалась неабияка потужність, міць, навіть відвага українських гравців, які на рівних, без остраху і сумнівів знищували опір своїх суперників! Це відчуття було неймовірним!!! Відчуття гордості і радості переповнювало!!!... Юліану, незважаючи на поразку не вистачило лише одного удару для того щоб повернути фрейм, та й матч в цілому, на свою користь, а Сергій довів свою справу до кінця у наднапруженному матчі, і переміг, подарував нам величезне натхнення, і в наступному матчі програвав тільки на останніх кольорових.... В діях наших спортсменів було щось нове, особливе, те що в чому я переконанний, зробило їх сильнішими за минулий рік. Сергій став рішуче переходити від тактичної гри до атаки, впевненіше, а Юліан високо підняв нижній рівень базової гри в снукер, але є проблеми ...
Наши спортсмені-піонери прокладають шлях українському снукеру в центрі всесвітнього розвітку снукеру в Брітанії. Хіба це раніше можно було уявити?
Дякуємо Сергію і Юліану за емоції і надію!...
Сезон для українськіх спортсменів тільки починається. Вони залишаються в Шеффілді на тренувалний збір перед чемпіонатом Европи, який відбудеться з 17.02 по 03.03.19. В Україну снукеристи повертаються 06 лютого. 9-10 лютого візьмуть учать у змаганнях в Києві, де зможуть перевірити свій ігровий стан перед ЧЄ. Нагадаємо, що в Їзраілі на ЧЄ буде брати участь і Георгій Петрунько, який теж перевірить свої сили в турнірі, а також будуть і друзі з Молдови, також участники ЧЄ. Запрошуємо 9-10 лютого на турнір в БК "ЛІДЕР", реєстрація відкрита.
АВТОР Сергій Бойко

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us