21 вересня 2020 дата публікації

О'Ніл та Селбі перемагають в групах. Championship League йде на перерву. Сьогодні - Бойко-Трамп

В англійському Мілтон-Кінсі завершилась перша половина групових турнірів Championship League.

Визначились переможці в 15-й та 16-й групах.

В групі 15 відбулась заміна – замість Ентоні Хемілтона зіграв аматор Деніел Вомерслі. Разом з ними виступали Джеймі О’Ніл, Майкл Холт та дебютант мейн-туру Шон Меддокс.

Саме Меддокс в першому турі виграв 3:0 у Майкла Холта, таким чином успішно розпочавши професійну кар’єру. О’Ніл перемагає Вомерслі, але в наступній грі поступається 0:3 Холту. Меддокс у другій зустрічі розходиться миром з Вомерслі – 2:2 і в якості лідера виходить на гру з О’Нілом. І, до того ж, виграє перший фрейм. Але потім О’Ніл, учасник минулорічного Кубку Незалежності України, бере три фрейми поспіль. У другій грі останнього туру Вомерслі несподівано перемагає Холта. В підсумку, О’Ніл здобуває шість очок та виходить в наступне коло. Меддокс з чотирма очками другий, Вомерслі, також з чотирма, третій, і останнє місце у рейтинг-фаворита групи Майкла Холта – лише три очки.

В групі №16 головним фаворитом був, звичайно, Марк Селбі. Триразовий чемпіон світу розпочинає з перемог над Фергалом О’Брайєном та Брендоном Саржентом. Але майже рядом китаєць Лю Хаотянь, який переміг О’Брайєна та зіграв унічию з Саржентом. Все вирішується у грі Селбі – Лю Хаотянь. Марку вистачає нічиєї. Але Лю, якому треба перемагати, повів 2:0. Але після цього Селбі робить два поспіль брейки 77 очки та зрівнює рахунок. Селбі продовжує боротьбу, а Championship League бере паузу на тиждень, поступаючись European Masters.

І вже сьогодні, о 21:00, Юліан Бойко у своїй першій зустрічі в професійній кар’єрі грає з Джаддом Трампом. Трансляція на каналі «Євроспорт».