20 травня 2019 дата публікації

Огляд другого дня

В англійському Уігані сьогодні другий день першого туру QSchool-2019. Продовжуються зустрічі першого кола. Поки наші Сергей Исаенко та Юлиан Бойко готуються до своїх других матчів (нагадаю, що Бойко зіграє вже ввечері понеділка зустріч 1/64 фіналу першого туру з ірландцем Ноелєм Ландерсом, а у Ісаєнко наступна гра аж 24 травня), подивимось на зустрічі за участю інших гравців, в тому числі наших майбутніх суперників.
 

Представник Гонконгу Чо Хонь Мань, з яким Ісаєнко зустрінеться в першому колі другого туру сьогодні програв 1:4 Мухаммаду Асіфу з Пакистану. Асіф – колишній чемпіон світу IBSF. Амір Сархош з Ірану, віце-чемпіон світу IBSF – суперник Юліана Бойко по першому колу третього туру також програв – з рахунком 2:4 англійцю Пітеру Девліну. Ще один представник Англії Дженсон Кендрік - вирогідний (у разі якщо переможе Зака Суреті) суперник Юліана по другому колу другого туру (у першому Бойко буде вільний) виграв у свого співвітчизника Тугби Іртена – 4:0.

В центральному, мабуть, матчі дня зустрілись два діючих (себто, гравших у мейн-турі в сезоні, що минув) профі – Ешлі Хагілл та Пітер Лайнс. Перемогу на чорній кулі контрового фрейму здобув Хагілл.
Ще один професіонал – Шон О’Салліван несподівано поступився 49-річному аматору Гері Лісу – 3:4. При цьому Шон, він же «Шторм» вигравав по ходу 3:0, зробивши брейки 91 та 67 очок.
 

22-річний валлієць Бен Форті досить несподівано обіграв одного з найвідоміших учасників QSchool Джеймі Коупа – 4:2. Відмітимо також перемогу Калдеша Джохала над Лео Фернандесом – 4:0, та Джоша Буало над Алексом Боргом з тим же «сухим» рахунком.
Вийшов у друге коло 14-річний бельгієць Бен Мертенс, здолавший англійця Гері Кулсона. Виграли перші зустрічі шотландці Росс Муір, Фрейзер Патрік, англійський ветеран Баррі Пінчес та його син Люк.
Автор Руслан Кориненко