04 жовтня 2020 дата публікації

Останні новини мейн-туру: Ронні знімається з Championship League, Баррі Херн йде на самоізоляцію

Вже завтра, 5 жовтня, відбудеться заключний день першого кола турніру Championship League. І саме в цей день зіграє Юліан Бойко. Про це поговоримо в кінці цієї новини, а почнемо з огляду подій останніх днів.

Отже, 2 жовтня. Групи 27 та 28. У 27-й групі боротьбу ведуть Том Форд, Лука Бресель, Мітчелл Манн та Ешлі Хьюджілл. На старті Бресель «вбиває» Мітчелла Манна, який у трьох фреймах не зміг взяти жодного очка. Також з рахунком 3:0 Форд обігрує переможця турніру WSF Хьюджілла. Далі Форд грає унічию з Манном, а Бресель виграє у Хьюджілла. Таким чином, Форд з Бреселем розігруюь перше місце. Бельгійцю вистачає нічиєї. Лука бере перший фрейм, але потім три фрейми виграє Форд, зробивши серії 98 та 123 очки. Форд виходить в друге коло, Бресель стає другим, третє місце займає Манн, Хьюджілл, програвший всі зустрічі, останній.

А ось у 28-й групі знялись з турніру відразу двоє – Марк Вільямс та Лей Пейфань. Замінити їх вдалось лише одним аматором Хейдоном Піні, з яким зіграли Джеймі Кларк та Марк Джойс. Суперники зіграли кожен з кожним по два рази. Кларк та Джойс не лишили шансів Піні, а в протиборстві між ними успіх прийшов до Кларка. Джеймі одну зустріч виграв, ще одну звів унічию та вийшов в наступне коло.

Наступного дня група №24 втрачає захворівшего на COVID-19 Деніела Велша. Віце-чемпіон світу Кайрен Вілсон «під нуль» громить Дуена Джонса та Калдеша Джохала – 12 виграних фреймів з 12, та ще у останньому фреймі дня робить заход на максимум, але зупиняється на відмітці 104 очки.

В 30-й групі за перше місце боролись Алі Картер та Марк Девіс. В перших двох зустрічах Алі та Марк перемогли аматора Джеймі Кертіс-Барретта та зіграли унічию з китайцем Чан Біню. Але в грі за перше місце гра пішла «в одні ворота». Картер набрав лише 10 очок (всі – в першому фреймі), а Девіс зробив два сенчурі – 121 та 100.

Нарешті у неділю справжній тріллер у групі 29 влаштували Джо Перрі, Елліот Слессор та Стівен Холлуорт. При цьому Каспер Філіпяк лишився «зайвим» - три поразки, всі з рахунком 0:3. Перрі починає з перемоги над Холлуортом – 3:0. Надалі Холлуорт виграє 3:1 у Слессора. Все вирішується у грі Перрі та Слессора. Джо в першому фреймі робить сенчурі 112 очок, і стає зрозумілим, що навіть перемога вже не в змозі допомоги Елліоту. Тим не менш, Слессор виграє 3:1 та разом з Перрі й Холлуортом набирає шість очок. Але за різницею фреймів з групи виходить Перрі, Слессор займає друге місце, Холлуорт – третє.

В групі 20 не зміг перемогти фаворит – китаєць Янь Бінтао. Перемоги над Майклом Вайтом та нічиїх з Джорданом Брауном й Стюартом Керрінгтоном вистачило Яню лише для другого місця. Перше ж з сіма очками посів північноірландець Браун. Майкл Вайт – третій, Стюарт Керрінгтон – останній.

А тепер про те, що нас очікує у понеділок. Як вже відомо, Ронні О’Салліван знявся з турніру. Ронні не сподобались карантинні заходи, дотримання яких вимагають організатори (до речі, на WST.tv з’явилось повідомлення, що «голова WST Баррі Херн отримав позитивний тест на Covid-19 і розпочав період самоізоляції згідно з правилами уряду Великобританії. Баррі почувається добре і не проявляє жодних симптомів. Персонал WST та члени сім'ї також були протестовані, всі тести дали негативний результат. Усі в WST бажають Баррі швидкого і повного одужання»). Діючого шестиразового чемпіона світу замінили екс-професіоналом Джоном Астлі. Саме з ним у понеділок свою першу гру проведе Юліан Бойко. Зустріч розпочнеться о 13:00 за київським часом. Наступний суперник Юліана – Лі Хан, гра о 16:00, а у 19:30 Бойко зіграє з мальтійським ветераном Алексом Боргом.

Також у групі 31 останню перепустку до другого кола розіграють Тянь Пенфей, Ноппон Сенгкхам, Роббі Вільямс та Олівер Лайнс.