17 листопада 2019 дата публікації

Патрік Вілан – подвійний удар

Дві прикрі поразки від одного гравця зазнали в Будапешті на шостому турнірі Челлендж-туру Сергій Ісаєнко та Юліан Бойко. Жереб розпорядився таким чином, що якщо б Сергій в першому колі виграв у англійця Патріка Вілана, то виходив на Юліана. Але першому українському дербі в Челлендж-турі статится не судилося.

Сергій починає зустріч з Віланом з брейка 26 очок, але суперник недовго дав лідирувати нашему гравцеві. Серія 82 очки приносить 21-річному англійцю перемогу в першому фреймі. В другій партій Ісаєнко  робить брейк 20, суперник відповідає серією 55. 0:2. Але Сергій зумів переломити хід поєдинку. Наступні два фрейми вже Вілан майже не підходить до столу. Ісаєнко виграє дві партії поспіль з великою перевагою та зрівнює рахунок. На жаль, в контрі Патрік Вілан робить третій за гру брейк 50+, на цей раз 75 очок, та перемагає – 3:2.

А далі на Вілана вийшов Юліан Бойко. І почалося. Перший фрейм Юліан виграє 77:14 з брейком 54 очки. Другий 58:18 з брейком 43. І це 2:0, і лише один фрейм до перемоги. Але…Третій фрейм Вілан вириває з різницею в очко, четвертий – у рожевій кулі. І вже 2:2, після чого англієць перемагає і у вирішальному фреймі.

Знову наші програють у драматичних зустрічах на останніх кулях. Але посилюється відчуття, що зовсім скоро весь цей накоплений досвід дуже важких зустрічей, що називається «вибухне». І тоді підуть перемоги. Треба вірити і працювати. Все буде.