14 жовтня 2020 дата публікації

Перше коло English Open. Брейк 72 від Бойка, манікюр від Ронні, камбек від Діна

В англійському Мілтон-Кінсі зіграні всі зустрічі першого кола турніру English Open.

В центрі нашої уваги, звичайно ж, була гра Юліана Бойка з Гері Вілсоном. Незважаючи на поразку, Юліан витримав черговий важкий іспит. Майже на рівних відіграв з півфіналістом чемпіонату світу два перших фрейми, з брейком 72 очки виграв третій. Але, в підсумку, поразка з рахунком 1:4.

Черговий раз Бойко зіграє вже 10 листопада у кваліфікації до German Masters. До речі, English Open, як і інші турніри Home Nations проводяться за майже «сліпим» жеребом. Сіються лише 16 перших гравців, а всі інші можуть отримати будь-якого суперника. Наприклад, між собою грали два «колеги» Юліана, новачки мейн-туру Бен Ханкорн та Шон Меддокс (переміг Ханкорн 4:0). Але Юліану дістався в суперники 18-й номер світового рейтингу.

Продовжує вносити в турніри свої корективи і COVID-19. Через позитивний тест був знятий з турніру Стюарт Керрінгтон (пройшов далі Тепчайя Ун-Ну), а Сем Крейгі був визначений як контакт Керрінгтона та також знятий (далі пішов Макгілл). Далі – більше. «Ковід» фіксують у Пітера Лайнса, далі проходить Ло Хунхао, і знімають з гри також його сина Олівера, котрий на той час вже пройшов до другого кола, перемігши Ноппона Сенгкхама. Мабуть, не на часі обговорювати адекватність таких дій, тільки підкреслю, що у Лайнс-молодший повинен був грати з Макгіллом, який тепер пройшов до третього кола, не завдавши жодного удару по кулях. Ось так «ковід» наніс подвійний удар по суперниках шотландця. Знявся з турніру за власним бажанням, не через «ковід» Марк Вільямс, пропустивши вперед Алана Тейлора.

Ронні О’Салліван, який не став грати на Championship League, програв два стартових фреймах Бріану Ошойські. При цьому французький аматор у другому фреймі зробив сенчурі 105 очок! Але потім Ронні показав більш-менш свою гру, зробив сенчурі 113 очок, та три півсотенні серії – 55, 52, 51 й переміг 4:2.

Джадд Трамп мав великі проблеми в грі з Луїсом Хескоутом, якого Ронні О’Салілван відзначив, як одного з найперспективніших молодих гравців. Після чотирьох фреймів рахунок був 3:1 на користь Луїса, і лише потім Трамп зміг взяти три фрейми. Натомість Марк Селбі легко переміг Фань Чжені – 4:0.

Відзначу також перемоги Акані Сонгсермсавада над Стівеном Магвайром та Джеймі Кларка над Алі Картером. Дін Цзюньху, а академії якого тренується Бойко, програвав по ходу 0:3 співвітичзнику Си Цзяху, але вигравши чотири фрейми поспіль, вийшов до другого кола, де вже сьогодні встиг перемогти Луку Бреселя – 4:1.