08 березня 2020 дата публікації

Перший день чемпіонату Європи. Перемоги Бойко та Казакова

В португальському місті Албушейра розпочався чемпіонат Європи по снукеру серед гравців віком до 18 років.

70 учасників розподілені на 14 груп по 5 гравців в кожній. В перший день всі зіграли по дві зустрічі, в тому числі і шістка українців.

Порадували потужною грою наші лідери. Юліан Бойко та Антон Казаков здобули по дві перемоги. Юліан виграв 3:1 у шведа Віктора Мареда та 3:0 у бельгійця Тора ван де Воорде. На рахунку Бойка брейки 59 та 57 очок. Також дві перемоги має румун Максім Ене. У неділю Юліан буде грати саме з ним, а також з валлійцкм Райаном Боугеном, який в суботу програв і Ене, і Мареду.

Антон Казаков обох суперників розгромив «всуху». Спочатку ірландця Джека Ньюмана, потім бельгійця Лейтона Кестелоота. У грі з бельгійцем Антон зробив брейк 97 очок – друга серія дня після сенчурі 131 очко у виконанні Аарона Хілла з Ірландії. В другий день Антон зіграє з англійцем Коннором Бензі, на рахунку якого також дві перемоги, та з 13-річним валлійцем Ліамом Дейвісом, який, напроти, дві зустрічі програв. Саме у грі Казаков – Бензі і визначиться переможець групи.

На жаль, всі інші наші хлопці програли по дві зустрічі – і Георгій Петрунько, і Артем Суржиков, і Роман Блакита, і Петро Сидоренко. Особливо прикрою стала поразка Петрунько від добре нам всім відомого 9-річного молдаванина Матвея Лагодзинського. Наймолодший в нашій команді 10-річний харків’янин Артем Суржиков виграв два фрейми у 16-річного македонця Філіпа Нешкоскі, вів 2:1, але все-таки програв. Роман Блакита та Петро Сидоренко поки не виграли жодного фрейму.