12 червня 2020 дата публікації

Перший день в статусі професійного гравця!

Друзі! Як ви вже знаєте, Юліан Бойко (Юлиан Бойко (Iulian Boiko) з осені виступатиме в професійному снукерному турі. Для нас це несподівана і приємна новина. Складно уявити, що відчуває людина в 14 років, знаючи про те, що на нього чекають матчі зі своїми кумирами.
19-21 червня відбудеться командний чемпіонат України зі снукеру. Швидше за все, це буде останній національний чемпіонат для нашого молодого снукериста. Запрошуємо всіх любителів снукеру помірятися силами в цьому турнірі і чудово провести час за улюбленою грою. Під час турніру плануються, як зазвичай, прямі трансляції, а півфіналі та фінал ми будемо коментувати разом з Русланом Кориненко (Руслан Кориненко). Я думаю, ми запросимо в коментаторську Юліана, і він зможе відповісти на ваші запитання. Для нас, як завжди, важлива ваша підтримка і віра в те, що ми робимо.
Питання пишіть в коментарях до цього посту на ФБ. Кращі п'ять отримають приз - кожен по 500 грн., Наступні 5 по 250 грн. Всього в конкурсі будуть відзначені 10 питань.
Ми вийшли на новий найвищий рівень розвитку снукеру в Україні, який для нас невідомий! Звичайно, будуть зміни в діяльності з розвитку і популяризації снукеру вже не тільки в нашій країні! На цьому рівні турнірів нам доведеться вирішувати дуже багато нових і раніше невідомих питань, які заберуть дуже багато часу. Але ми все вже бачимо, що ті титанічні зусилля, які ми всі разом докладали і продовжуємо це робити вже принесли нам перемогу - ми в числі кращих 128 снукерістов Світу! Втримаємося ми там? .. Багато хто скептично до цього ставляться, але нам не звикати до цього - адже я це чув більше 8 років (01 вересня буде рівно 9), якими займаюся снукеру, що нам нічого не вдасться. Я впевнений, що ми зробимо все можливе, а точніше, як завжди - неможливе, для того щоб закріпитися там і тішити наших любителів снукеру довгі роки і чекати підкріплення - наших наступних юних гравців! Благо, ми матимемо нові знання!
Друзі, від щирого серця вітаю всіх любителів снукеру, які віддано стежили за нашими виступами і підтримували нас, вітаю любителів снукеру, які сумнівалися в нас і критикували - ваша критика робила нас винахідливішими, вітаю любителів снукеру, які абсолютно не вірили в нас - це робило нас сильнішими! Ну, а ворогів наших я не можу привітати, тому що їх просто не було, і нам в цьому дуже пощастило! .... У цей складний кризовий час, коли багато невизначеності, хвороб і, навіть негативу, нам хочеться з вами поділитися своєю радістю і враженнями! Ми віримо, що в недалекому майбутньому, все налагодиться і життя стане прекрасніше! .....
Всім чудового часу доби від мене особисто і нашій КОМАНДИ ПРОФЕСІОНАЛА!
Вашій увазі пропонується відео - перший знаменний день, після звістки про те, що Юліан отримав дворічну ліцензію.
Сергій Бойко (Serhii Boiko)