17 березня 2021 дата публікації

Перший етап завершено! WST Pro Series 2021

Тринадцятий номер світового рейтингу Марк Вільямс виграв шість з семи матчів і очоливши таблицю Групи Р забезпечив собі вихід до другого етапу WST Pro Series в Мілтон-Кінс. Валлієць грав у блискавичний снукер впродовж ігрового дня, в середньому витрачаючи 15,1 секунди на удар в одному із своїх переможних матчів, і не більше ніж 17,6 секунди загалом в усіх зустрічах. На шляху до виходу у другий раунд Вільямс зробив сенчуріз у 108 та 102 очки. 

Триразовий король Крусібл повернеться до змагань на другому етапі, де він сподівається продовжити відновлювати свою кращу форму перед Чемпіонатом Світу, що відбудеться наступного місяця. Незважаючи на те, що він не зміг кваліфікуватися на Cazoo Tour Championship, Вільямс все ж продемонстрував деякі аспекти своєї найкращої форми, коли вийшов до півфіналу нещодавнього BetVictor Welsh Open. 

Вільямс здобув перемоги з рахунком 2:0 у Олівера Брауна, Флоріана Нюслє, Гао Яна, Роббі Вільямса, Найджела Бонда та Алекса Кленшо. Він втратив фрейми лише програвши Роберту Мілкінсу з тим самим рахунком 2:0. Саме Мілкінс приєднується до Вільямса з цієї групи на другому етапі, також здобувши перемогу в шести з семи матчів.

image

Марк Селбі виграв вирішальну гру заключного запуску Групи E з Метью Селтом з рахунком 2:1, здобувши своє місце у другому турі WST Pro Series в Мілтон-Кінс. 

Обидва гравці, вийшовши на останній матч ігрового дня, усвідомлювали, що переможцю забезпечено вихід в наступний тур, при цьому Селт розумів, що поразка безумовно зруйнує його надії на одне з двох прохідних місць в таблиці. 

Гравці виграли по одному фрейму після сенчурі в 142 очки від Селбі та серії 75 очок від Селта. Вирішальний фрейм тривав 30 хвилин, але зрештою триразовий Чемпіон Світу Селбі рішуче завершив його брейком у 83 очки, забезпечивши собі лідерство в групі. Селбі виграв шість з семи матчів групи, обігравши Даніеля Вомерслі, Лукаса Клекерса, Едена Шарава, Стюарта Керрінгтона та Джо О’Коннора, а також здобув перемогу над Селтом. Єдину поразку 2:0 він зазнав від іранця Сохейла Вахеді, який тимчасово посів друге місце в групі.

Вахеді зустрівся з Керрінгтоном у фінальному матчі, переможець якого, після поразки Селта від Селбі, забезпечував собі друге місце. І ним став Каррінгтон, який контролював свої нерви і здобув перемогу 2:0, що дозволило йому пройти в другий тур. Цей успіх продовжує демонстрацію прекрасної ігрової форми 51-го номеру світового рейтингу Керрінгтона, який вийшов в півфінал нещодавнього Gibraltar Open. 
image

120-й у світовому рейтингу Бен Хенкорн приголомшливо очолив Групу І, в той час, як Чемпіон Світу Ронні О’Салліван вибув з WST Pro Series у Мілтон-Кінс. 

Чемпіон Англії серед аматорів Хенкорн, який здобув статус професіонала на початку цього сезону, програв перший матч Тому Форду з рахунком 2:1. Проте, потім 38-річний гравець здобув шість перемог поспіль і забезпечив собі місце в наступному раунді. Хенкорн переміг 37-разового переможця рейтингових турнірів О’Саллівана з рахунком 2:1 в другій грі дня, і додав до цього перемоги над Джеймі Вілсоном, Девідом Ліллі, Чен Зифаном та Марком Джойсом, гарантувавши своє місце серед двох претендентів на вихід з групи перед фінальним запуском. Хенкорн завершив ігровий день на вершині таблиці завдяки перемозі 2:0 над Лю Хаотянем, який, тим не менш, забезпечив собі вихід в другий раунд. 

Цей день не приніс результатів королю Крусібл О’Саллівану, який не зміг набрати необхідну кількість очок, зумівши виграти лише два матчі з сімох. Проте, «Ракета» зафіксував екстраординарну перемогу над Джойсом - після програного перед тим фрейму через запізнення, він зробив брейки в 98, 48 та 50 очок і виграв 2:1 у матчі, що тривав лише 13 хвилин 56 секунд. 

Хенкорн та Лю тепер приєднаються до Марка Вільямса, Алі Картера, Луіса Хіткоута, Джеймса Кехілла та Санні Акані в Групі 1 другої фази змагань, що розпочнеться в середу.

image

Лідер світового снукеру Джадд Трамп здобув своє місце в другому етапі WST Pro Series, очоливши Групу O в Мілтон Кінс.

Трамп виграв шість із семи матчів ігрового дня, що забезпечило йому вихід з групи. Він завдав поразки Шону Меддоксу, Стівену Холлворту, Джиммі Вайту, Баррі Пінчесу, Джеймі Джонсу та Райану Дею, перед тим, як програв заключний матч Хоссейну Вафаею з рахунком 2:0. Проте, це не завадило Джадду зайняти перше місце в таблиці.

"Туз у Колоді" не полишає мети перевершити власний рекорд вигравши найбільше рейтингових титулів за один сезон. Наразі Трамп вже отримав п’ять перемог цього сезону, коли лишається лише поточний Pro Series, Cazoo Tour Championship наступного тижня та Чемпіонат Світу, що розпочнеться у квітні. Минулого сезону Джадд Трамп встановив рекорд у шість рейтингових трофеїв за один сезон.

Чотири гравці мали шанс зайняти друге місце в групі на час заключного запуску - Дей, Вайт, Джонс та Холлворт мали по 12 очок перед фінальними іграми дня. Маючи перевагу в різниці фреймів, Райан Дей завдав поразки Холлворту з рахунком 2:0 та гарантував собі вихід з групи, перевершивши результат 2:1 Джонса над Вайтом.

У суботу 20 березня Трамп та Дей приєднаються до Стюарта Бінема, Олівера Лайнса, Марка Селбі, Жу Юелуна, Домініка Дейла та Рікі Волдена в Групі 4 другої фази змагань.

image

Друга фаза WST Pro Series відбуватиметься з 17 по 20 березня серед гравців чотирьох груп:

image

Статтю створено за матеріалами WST.TV