20 жовтня 2019 дата публікації

Петрунько, Лісовенко, Макєєв та Блакита виходять у плей-оф Moldova Open

У Кишиневі закінчились зустрічі групового етапу Moldova Open. По два гравці з кожних шести груп вийшли в фінальну частину, де приєднались до вісімки сіяних, серед котрих, нагадую, наші Андрій Шульга та Юрій Семко.

З одинадцяти українських гравців, що взяли участь в кваліфікації, в фінал вийшли четверо. Георгій Петрунько впевнено переміг в шостій групі, програвши в трьох зустрічах лише один фрейм. В першій групі друге місце серед п’яти учасників зайняв Андрій Макєєв – три перемоги по 3:0 та поразка від Іллі Кислякова.

Приємним сюрпризом стало друге місце в п’ятій групі 12-річної Маргарити Лісовенко, яка виграла дві зустрічі у дорослих суперників з Молдови та поступилась лише 11-річному Владиславу Градинарю. Успіху досяг і 11-річний вихованець київської академії снукеру Роман Блакита з Василькова – також дві перемоги та друге місце. З тих українців, хто не пройшов кваліфікацію, на більше, мабуть, могли розраховувати львів’яни Вадим Левицький та, особливо, Кирило Байдала. На жаль, у обох лише по одній перемозі і третє місце в групі.
В фінальній стадій Шульга та Семко посіяні під двома першими номерами, та разом з молдованами Павлом Бачу й Даном Урсу чекають на своїх суперників вже у 1/8 фіналу. В 1/16 фіналу Петрунько грає з Лісовенко, переможець виходить на Дана Урсу, Макєєв зустрінеться з юним 8-річним Матвєєм Лагодзинським, а Роман Блакита – з батьком Матвія Сергієм Лагодзинським. У разі перемог Макєєв виходить на Шульгу, Блакита – на Семка.

Вищий брейк кваліфікації зробив молдаванин Андрій Чобану – 55 очок. З наших кращий брейк в активі Георгія Петрунька – 29.