24 березня 2021 дата публікації

Під контролем. Tour Championship 2021

4-й номер світового рейтингу Ніл Робертсон зустрівся з Джеком Лісовським у чвертьфіналі Cazoo Tour Championship 2021.

Робертсон вигравав кожного разу, коли пересікався з шестиразовим фіналістом рейтингових турнірів Лісовським і наразі лідирував 4:0 в особистих зустрічах.

Лісовський досі полює на першу рейтингову перемогу в кар’єрі, програвши всі три попередні спроби цього сезону. Снукерист із Глостерширу грав у фіналах з Джаддом Трампом на World Grand Prix, German Masters та Gibraltar Open.

На початку матчу Робертсон брейками 91 та 51 забезпечив собі перевагу з рахунком 2:1. Однак, Лісовський переконливо відповів та брейком 80 очок зрівняв рахунок у матчі до перерви.

image

Коли гравці повернулись після 15-хвилинного відпочинку Робертсон повністю взяв під контроль перебіг зустрічі. Австралієць вистрелив серіями 73, 112 та 116 на шляху до збільшення рахунку - 6:2 на свою користь.

Джек вирішив повернутись у матч вигравши два перші фрейми вечірньої сесії, скоротивши відставання до 6:4. Проте, Ніл не збирався миритись з таким розвитком подій і виграв наступні три фрейми, опинившись у кроці до перемоги з рахунком 9:4 після брейку у 121 очко.

Лісовський встиг на останок гримнути дверима, відповівши чудовим сенчурі у 129 очок, перед тим, як Ніл Робертсон завершив матч в наступному фреймі перемогою з рахунком 10:5.

image
«Я вважаю, що завершення першої сесії було відмінним. Я знав, що Джек має чимось відповісти, тому що, можливо, він вважав, що провалить зустріч не вигравши ще хоча б декілька фреймів». – підкреслив Робертсон після перемоги. – «Я був готовий використати будь-яку помилку, яку він допустив. Це, напевно наступне, що він повинен віднайти в своїй грі – справжній «інстинкт вбивці». Він буквально літає в матчах з менш вправними гравцями. Однак, він може ще довго відставати від топових гравців, доки не заспокоїться і не почне використовувати свої шанси. Я ж почуваюся насправді впевнено за снукерним столом. Я пропустив деякі турніри, тому що вважав, що не зможу викластися на всі 100%. Я грав дійсно непогано на Players Championship, проте зіткнувся з Кайреном, який грав просто фантастично. Хоча в мене не було скарг на гру, але я знову повернувся до тренувального столу, щоб ще краще підготуватись до цього турніру. Дуже приємно усвідомлювати, що мої зусилля окупились».

Ніл Робертсон зіграє у першому півфінальному матчі у п’ятницю з переможцем чвертьфіналу між Марком Селбі та Кайреном Вілсоном, який відбудеться в середу.