26 червня 2019 дата публікації

Підсумкова конференція НФСУ

Відбулась підсумкова конференція Національної федерації снукеру України,  Академії снукеру України. Були присутні Голови Відокремлених підрозділів федерації в регіонах, керівники і тренери Академій снукеру.  Академії снукеру Маріуполя, Кропівницького, Київської області, Знам’янки та Києва. 

 

Перейти

Підбили підсумки роботи за перше півріччя 2019 року. 

Частково або повністю :

  • Академії снукеру обладнані апаратурою для онлайн трансляцій;
  • Оновлено освітлення, згідно сучасних норм та вимог професійного снукеру;
  • Придбано витратні матеріали для тренувань Академій;
  • Знайдено можливість оновити сукно на столах;

Складено реєстр всіх дітей Академії снукеру України. На сьогоднішній день активними членами є блізько 100 дітей молодшого, середнього і старшого шкільного віку.  Узгоджено критерії набору дітей. Рекомендовано розпочинати навчання в віці 6 - 8 років, з тижневим навантаженням 2-6 академічних годин. За нашими підрахунками, це дасть змогу за 5 років підготувати конкурентне середовище в дітячо - юнацькому снукері, шість діючих вікових категорій серед юнакив та дівчат. Затверджено стратегію розвитку на наступній 5 років.

Прийнято рішення залучити найсильніших учнів Академії до цьогорічного Міжнародного Турніру Кубок до Дня Нежалежності України 2019, який за нашими прогнозами обіцяє стати наймаштабнішим снукернм турніров з усіх, що відбувались в Україні.

Ми динамічно рухаємось до мети - побудова сильної майстерної снукерної спільноти, одної з сильніших в Європі! 

Долучайтесь!