26 березня 2021 дата публікації

Полюючи власний рекорд, Трамп потрапив до кігтів Яструба. Tour Championship 2021

Джадд Трамп та Баррі Гокінс зустрілись у заключному чвертьфіналі Cazoo Tour Championship 2021, що проходить у Кельтік Манор Резорт.

Останнього разу суперники грали між собою на German Masters цього сезону. Тоді Баррі здобув перевагу над Джаддом 1:5, проте врешті програв 6:5, а Трамп пройшов далі та у фіналі змагань виграв титул. Лондонець Гокінс сподівався не повторити подібної помилки цього разу.

Трамп вже виграв п’ять рейтингових титулів цього сезону на English Open, Northern Ireland Open, World Grand Prix, German Masters та Gibraltar Open. «Туз у Колоді» прагнув досягти власного рекорду у шість переможних турнірів за одну кампанію, який він встановив минулого сезону.

«Яструб» Гокінс вправно «зманеврував» на початку денної сесії – зробивши брейки 70 та 90 очок він вийшов уперед 2:0. Однак, лідер світового рейтингу Трамп відіграв спочатку один фрейм, перед тим як вистрілив сенчурі 119 та зрівняв рахунок 2:2.

Гокінс виграв перший фрейм після перерви, а згодом відірвався до рахунку 4:2, «вкравши» 6-й фрейм на чорній кулі. Наступний брейк 63 очки повинен був забезпечити Гокінсу перевагу у 3 фрейми, але Трамп виграв останні дві партії сесії та серією 98 скоротив відставання до 5:3.

image

На початку вечірньої сесії Баррі збільшив перевагу до трьох фреймів чудовим брейком у 121 очко, перед тим як виграв 10-й фрейм та зробив рахунок 7:3 на свою користь.

Трамп не збирався просто так здаватись і брейками 64 та 86 зменшив відставання до 7:5 перед останньою перервою в матчі. Після 15-хвилинного відпочинку Джадд продовжив камбек і ще однією серією скоротив відставання до мінімуму 7:6.

Гокінс зупинив повернення в матч лідера світового снукеру вийшовши вперед 8:6, а згодом завдяки блискучому брейку 61 опинився у фреймі до перемоги. У 16-му фреймі Баррі був близький до завершення матчу, але зупинився на позначці в 45 очок. Це дозволило королю Крусібл 2019 року вистрелити серією 94 та зробити рахунок 9:7.

image

У напруженому 17-му фреймі поєдинку обидва гравці мали шанси, але не використали їх до кінця і все звелось до боротьби на останніх кольорових. Врешті-решт Гокінс забив матч-бол неймовірним дальнім ударом по коричневій кулі та одержав непросту перемогу.

image

Поразка розбила надії Трампа перевершити власний рекорд, який він тепер може лише повторити, у разі перемоги на Чемпіонаті Світу.

У суботу Гокінс зустрінеться в півфіналі з чинним Чемпіоном Світу Ронні О’Салліваном. Баррі буде намагатись покращити статистику особистих зустрічей, за якою він наразі програє «Ракеті» 2:16.

Після перемоги над Трампом Гокінс зауважив: «Я віддав всю свою енергію, що ви зазвичай і робите, щоб гідно виступити на подібних змаганнях. Я просто намагався продемонструвати все на що здатен і хотів залишатись якомога спокійнішим. Декілька разів мені на думку спадав той матч на German Masters (ред. коли Трамп повернувся з 1:5 та виграв матч 6:5). Я просто вважав, що грав добре впродовж матчу і коли Джадд залишив мені цю дальню коричневу кулю - я знав, що мушу піти на цей удар. Іноді негативні думки час від часу виникають в голові. Кожен може грати добре, справа в тому, як кожен здатен впоратись з власними помилками. За зачиненими дверима в кабінках всі так добре грають. Однак, коли ти потрапляєш за телевізійний стіл - це зовсім інша гра і зовсім інша напружена атмосфера. Головне, як ви з цим впораєтесь. Я повинен зізнатись собі, що маю неабияку віру в себе. Я щойно переміг першого номера світового рейтингу, який домінує в снукері вже три-чотири сезони. Я повинен перенести цю впевненість у півфінал. Тепер я маю зосередитись на цій грі з Ронні та продовжувати грати так, як граю зараз».