27 жовтня 2020 дата публікації

Понеділок на Championship League. Трамп та Сіньтун

Джадд Трамп та Чжао Сіньтун стали першими переможцями другого кола турніру Championship League Stage.

В групі «А» головним суперником лідера світового рейтингу виявився Баррі Хокінс. Після того, як Трамп розпочав з перемоги над Робертом Мілкінсом – 3:1, брейки 72 та 53 очки, Хокінс робить хід у відповідь. Розгромні перемоги над Раяном Деєм – 3:0, сенчурі 116 очок та тим же Мілкінсом – також 3:0, та відразу два блискучих сенчурі 143 та 133 очок. Тепер вже Баррі попереду. А в Трампа все складно з Деєм. 0:1, 1:1, 1:2. Врешті-решт, гра закінчується унічию, Джадд робить брейки 70 у другому фреймі та 87 у четвертому, Раян 65 в першому та 57 – в третьому. Але тепер у грі Хокінса проти Трампа останнього влаштовує лише перемога, в той час як Баррі задовольняє нічия. Але це був вечір Джадда. Трамп робить два сенчурі поспіль – 124 та 110 очок. Хокінс має свій шанс у третьому фреймі, грає брейк 62 очки, але Джадд вириває перемогу і в цій ситуації. 74:62 у фреймі, 3:0 у грі – Джадд у вісімці кращих. Хокінс посідає друге місце, Дей з брейком 100 очок переграє 3:1 Мілкінса та стає третім. «Молошник» з трьома поразками – останній.

Групу «С» досить несподівано «розірвали» китайці, а головний фаворит Стюарт Бінем посів останнє місце. Боротьба розпочинається з нічиєї між Чжао Сіньтуном та Олександром Урсенбахером – 2:2. Потім з’ясовується, що має проблеми Стюарт Бінем – 1:3 з Ло Хунхао. При 1:1 молодий китаєць зробив брейки 94 та 111 очок. Наступну гру проти Урсенбахера Бінем починає з брейків 129 та 54 очки, веде перед 2:0, але не дотискує суперника. 2:2 – і шанси на вихід Стюарта з групи падають мало не до нуля. Китайське дербі приносить перевагу більш досвідченому Чжао Сіньтуну – 3:1, який стає головним претендентом на вихід з групи. Але попереду в Чжао гра проти Бінема. Перемога 3:0 при умові нічиєї Урсенбахера з Ло Хунхао ще може вивести Бінема на перше місце. І, швейцарець з китайцем свою частину умови виконали. Але сам Бінем зазнає нищівної поразки від Чжао Сіньтуна – 0:3 і посідає останнє місце в групі. Три нічиї залишають Урсенбахера на третій сходинці, Ло Хунхао з чотирма очками – другий, а виграє групу Чжао Сіньтун. Дві перемоги, нічия, сім очок і в п’ятницю Чжао зіграє у півфінальній групі. Один з суперників – Джадд Трамп.

В планах на вівторок групи «В» (Шон Мерфі, Чжоу Юелун, Домінік Дейл, Меттью Селт) та «D» (Марк Селбі, Джеймі О’Ніл, Грем Дотт, Рорі Маклауд).