02 березня 2021 дата публікації

Повернення Легенди. Стівен Хендрі гратиме на Gibraltar Open 2021

Стівен Хендрі нещодавно підтвердив свою участь на Gibraltar Open 2021, що наразі відбувається з 1 по 7 березня в Мілтон-Кінз, з показом на телеканалі Eurosport. Легендарний снукерист, який зробив 775 сенчуріз за свою блискучу кар’єру, стверджує, що прагне довести неправоту тих, хто сумнівається в його можливостях та відігратися за свою останню поразку, яка датується 2012-м роком.

Семиразовий володар титулу Чемпіона Світу Стівен Хендрі хоче компенсувати прикру поразку, що сталася дев’ять років тому, коли він повернеться в професійний тур у віці 52 років на Gibraltar Open.

«Я програв Стівену Магвайру 13:2 (в чвертьфіналі Чемпіонату Світу), практично здавши майже третину матчу», - заявив він в інтерв’ю «The Times».

 

Я ЗНАВ, ЩО ЦЕ КІНЕЦЬ. Я ЗНАВ, ЩО ВЖЕ НЕ ЗМОЖУ ЗМАГАТИСЬ

 

«Я хотів би, щоб мій останній матч в Крусібл, якщо б таке стало можливим, був би матчем, на який я озирнуся і подумав: я добре грав, я зробив все, що міг, навіть, якщо я програв.

Я хочу таку гру, в якій я можу бути щасливим від того, що я роблю, а не так, як в цьому "непорозумінні" з рахунком 13:2.

Однією з моїх цілей у цьому поверненні є не стільки прагнення перемогти, скільки просто повернутися на снукерну арену в Крусібл".

 

Я ЗБИРАЮСЬ ВИГРАТИ 4 МАТЧІ (В КВАЛІФІКАЦІЇ ДО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ), ЩОБ ПОТРАПИТИ ТУДИ, ЦЕ МАЙЖЕ МІНІ-ТУРНІР, ТОБТО ЦЕ БУДЕ ДУЖЕ-ДУЖЕ ВАЖКО, АЛЕ НЕ МАЄ СЕНСУ СТАВИТИ СОБІ ПРОСТІ ЦІЛІ

Джадд Трамп сказав, що це буде сюрпризом для нього, якщо Хендрі, повернувшись, взагалі виграє хоч одну гру.

Хендрі запевняє, що він не переймається такими розмовами і порівнює своє повернення з тим, що зробив легендарний гравець у гольф Тайгер Вудс.

«Я чув щось подібне тоді, коли Тайгер Вудс повернувся, що він не спроможний змагатися, бо молоді гравці б’ють далі, ніж він зараз», - зазначив він.

 

У КОЖНОГО СВОЯ ДУМКА. Я ЩОЙНО ЗУСТРІВ ДЖАДДА І МИ ПОСМІЯЛИСЬ НАД ЦИМ УСІМ. БУЛО Б ЧУДОВО ПЕРЕМОГТИ В ПЕРШОМУ МАТЧІ ТА СКАЗАТИ - «ОСЬ ТАК, ОТ!»

 

Хендрі вірить, що загалом стандарти професійного туру не дуже підвищились з часів початку його кар’єри в юності.

Він додав: «Топ-гравці сьогоднішнього туру це видатні, я б сказав навіть, найвидатніші з представників гри, але це все ще здебільшого той снукер, про який я думаю так: тут нема нічого такого, чого я не робив в свій час.

Моє повернення як двосічний меч! З одного боку я «ласа здобич», адже я все ще іменитий гравець, якого дехто прагне перемогти, а з іншого - хто захоче програти мені в моєму першому матчі з 2012 року? Небезпека існує з двох сторін».

Статтю створено за матеріалами Eurosport