01 листопада 2019 дата публікації

Результати зустрічей в Юйшані відправляють Вайта на зустріч з Ронні

Після поразок Гілберта, Холта та Чжоу Юелуна, остання путівка на Champion of Champions дістається Джіммі Вайту. 

Саме легендарний 57-річний снукерист зіграє 7 листопада у Ковентрі з Ронні О’Салліваном. До сьогоднішнього дня шанси вийти на Champion of Champions мали ще три гравці, але всі вони в Юйшані у чвертьфіналі World Open поступилися своїм суперникам. 

Особливо прикра поразка Девіда Гілберта. «Фермер» впевнено вигравав у Тепчай Ун-Ну з рахунком 4:2, але потім таєць бере три фрейми поспіль, перемагає та продовжує безпрограшну серію до одинадцяти зустрічей. Нагадаємо, що прямо перед World Open, Тепчайа виграв у Китаї не рейтинговий, але дуже серйозний за складом Haining Open.

Майкл Холт поступився 1:5  діючому чемпіону світу Джадду Трампу. Чжоу Юелун «вбив» останню китайську надію, програвший 3:5 Кайрену Вілсону. Нарешті, Стюарт Бінем після вчорашнього феєричного матчу проти Марка Селбі, зробив ще два сенчурі у зустрічі з Джоном Хіггінсом, але це дало чемпіону світу 2015 року лише два виграних фрейми. Решту взяв шотландець.

Отже, у суботу у півфіналах грають Трамп – Хіггінс, Вілсон – Ун-Ну. Ну а Брайтоні Юліан Бойко зіграє з шотландцем Діном Юном.