16 липня 2019 дата публікації

Робочі будні НФСУ

Вчора запитали: Як справи? .... просте питання - і проста відповідь: як зазвичай - працюємо і вдосконалюємося!

✔️ Дитячі Академії снукеру України працюють в штатному режимі - Кропивницький і Знам'янка проводять турнір, Львів - тренується, Київ, Київська область, Маріуполь - відпочивають.

✔️В БК «ЛІДЕР» ми продовжуємо проводити турніри і, навіть зараз, в розпал відпусток, збираємо більше 20 учасників на кожному турнірі! Це радує всіх любителів снукера!

✔️Проводимо модернізацію снукерної ігрової зони, покращуємо інтер'єр, інтернет, столи, обладнання із залученням професіоналів. Ангелін Андрій завжди на висоті - якісно, ​​швидко, надійно! Звичайно, Євген Камельков за всім спостерігає і перевіряє - не вірить на слово!

✔️ Готуємося до турніру Кубку Незалежності - зареєстровано 41 гравець з 12 країн! Для нас це одкровення і здивування ! І це приємно, що нам довіряють і ми стаємо відомими! Час є для підготовки - півтора місяці до старту, і тим не менше вже бронюємо готелі, апартаменти, організовуємо зустріч гравців, ЗМІ, суддівство, трансфер і так і так далі ...

✔️Лідери українського - Юліан Бойко і Сергій Ісаєнко - готуються до Paul Hunter Classic, і Челлендж турам.

✔️З прикрощів - це те, що наші спортсмени пропустять перший етап Челлендж Тура через те, що збіглися дати проведення турнірів Кубка Незалежності і першого етапу Челлендж Тура.

✔️ Всім гарного вечора і чудового настрою! Ну, а ми далі працюємо!

Сергій Бойко |Serhii Boiko|