06 лютого 2020 дата публікації

Ронні - Лян. Коли три сенчурі ще нічого не гарантують

Черговий день турніру World Grand Prix знову яскраво продемонстрував, що на короткій дистанції може бути все, що завгодно. Можно, наприклад, зіграти три сенчурі в семи фреймах, як от Ронні О’Салліван, і опинитись на краю прірви.

Ронні розпочав гру 1/8 фіналу проти Ляна Веньбо з двох сенчурі поспіль – 120 та 100 очок. Необхідно додати, що Лян просто не вміє та не може грати з Ронні. Атакуючий надемоційний стиль Ляна – це чи не найгірше, що можно простиставити «Ракеті». З дев’яти зустрічей до цього дня Веньбо виграв у Ронні лише раз. І в цьому поєдинку все могло скнічитися дуже швидко. В третьому фреймі Ронні повів 51:7, був на серії і в двох ударах від фрейм-болу. Чергову червону О’Салліван забиває, але разом з нею падає чорна куля. Лян користується ситуацією і розкручує кліренс. В четвертому фреймі при рахунку 38:57 Ронні не забиває зелену бортову кулю і рахунок зрівнюється. В п’ятому фреймі О’Салліван робить третій сенчурі – 132 очок. Лян відповідає брейком 74 очки – 3:3. Починається контровий фрейм, в якому ситуація змінівюлась з калейдоскопічною швидкістю.

32:0 повів Лян. Ронні набирає спочатку 5 очок, потім робить брейк 47 очок, але лишає останню червону кулю в нижньому лівому куті. Лян Веньбо забиває червону з рожевою, потім жовту, але виходу нема. Биток стає впритул до зеленої. Рахунок 52:41 на користь Ронні. Відіграші. Лян забиває зелену, але знову без виходу – 44:52. Снукер від Ляна, Ронні виходить лише з другого разу – 52:48. А все вирішила, в підсумку, помилка Ляна при відіграшу на коричневій кулі. Ронні виграє фрейм 67:48, зустріч 4:3 і виходить до чвертьфіналу, де сьогодні зіграє з Гремом Доттом.

У 1/8 фіналу Дотт впевнено переміг Сяо Годуна – 4:0. Ще в двух зустрічах Том Форд виграв у Меттью Селта – 4:2, а Гері Вілсон у Меттью Стівенса з рахунком 4:1.