01 грудня 2019 дата публікації

Ронні - Пенфей. Помста-2

Після дня перерви в Йорку поновились ігри чемпіонату Великобританії.

Ронні О’Салліван, що знаходиться у дуже доброму гуморі, та дозволяє собі такі витончені жарти на кшталт навмисно не зіграного максимуму, граючись розтрощив Тяня Пенфея. Зовсім не слабкий китаєць, який до цього дня взагалі то мав перевагу над Ронні в особистих зустрічах – 2:1, програв з рахунком 0:6. В першому фреймі Пенфей набрав 47 очок, в наступних п’яти – лише 49. На рахунку Ронні сенчурі 106 очок. Додам, що Тянь виграв у О’Саллівана дві їх перші зустрічі (5:3 у в 2010 році та 4:2 у 2014), а ось в двух наступних не зміг взяти бодай фрейму.

На фоні такої гри Ронні, можна сказати, що Ніл Робертсон та Марк Селбі провели важкі та виснажливі зустрічі. Хоча, обидва й перемогли. Ніл виграв 6:4 у Роббі Вільямса, а Марк з рахунком 6:3 у Ліама Хайфілда.

А ось Марк Аллен ледь не вскочив у халепу. Виграючи 5:1 у Джека Джонса (ще й з брейком 141 очко), північноірландець догрався до того, що суперник зрівняв рахунок – 5:5. Лише потім Аллен таки вирвав перемогу. А ось Кайрен Вілсон таки програв Марко Фу. 4:1 та 5:3 вів перед англійський «Воїн», та гравець з Гонконгу, що почав відновлювати форму після операції на очах, видряпав перемогу – 6:5. Ще один камбек поклав кінець надіям Баррі Хокінса. Виграючи 4:1, Баррі програв п’ять фреймів поспіль Алану Макманусу, два з них – в чорній кулі.

Еден Шарав, автор найгучнішої поки сенсації турніру, виграв 6:2 у Деніела Велша. Чжао Сіньтун переграв Тепчайю Ун-Ну. В китайському дербі Лі Хан переміг Сяо Годуна, а у валлійському Меттью Стівенс переміг в контрі Райана Дея.