05 серпня 2020 дата публікації

Розгроми у "Крусиблі". Гоулд - Магвайр 10:3, Хокінс - Урсенбахер 10:2

Мартін Гоулд та Баррі Хокінс оформлюють вихід до другого кола чемпіонату світу.

І Мартін, і Баррі напередодні закінчили першу сесію своїх зустрічей з рахунком 7:2. І сьогоднішнє догравання в обох випадках було дуже швидке. Хокінс в три фрейми розібрався з Олександром Урсенбахером. Дебютант чемпіонату світу не зміг виграти жодного фрейму у Баррі, який традиційно свою кращу гру демонструє саме у «Крусиблі». 10:2 – протягом зустрічі Хокінс зробив сім півсотенних брейків, Урсенбахер – два.

Гоулд, який надпотужно провів  першу сесію проти Стівена Магвайра та зробив чотири сенчурі, при дограванні взяв три фрейми з чотирьох. У своєму єдиному виграному фреймі Магвайр мав шанс зробити максимальний брейк та отримати за нього винагороду у 40 тисяч фунтів стерлінгів. Проте вихід на тринадцяту червону кулю не вийшов – 96 очок.

В підсумку, вийшли в друге коло п’ять кваліфаїв – Гоулд, Макгілл, Сенгкхам, Кларк та Мафлін. При чому два з них – Макгілл та Кларк грають між собою.

І вже розпочато дві зустрічі 1/8 фіналу. З однаковим рахунком 5:3 Курт Мафлін виграє у Джона Хіггінса, а Марк Вільямс – у Стюарта Бінема. Зустрічі на цьому етапі грають до 13 перемог.