11 грудня 2019 дата публікації

Scottish Open. Чжоу Юелун програє Пітеру Ебдону, Кехілл виходить на Ронні

Вже через декілька годин після завершення у Йорку чемпіонату Великобританії, в Глазго розпочався наступний рейтинговий турнір – Scottish Open.

Зараз наша увага прикута до Чжоу Юелуна. Саме з цим 21-річним китайцем 21 грудня грати Юліану Бойку на German Masters. Чжоу у понеділок грав з Пітером Ебдоном і програв 3:4. Ебдон розпочав зустріч з брейка 80 очок, Юелун відповів серією 83. Ебдон виграє наступний фрейм, Чжоу Юелун знов зрівнює, зробивши брейк 74, а потім виходить вперед. Та Пітер Ебдон спочатку грає брейк 79 очок, робить рахунок 3:3, а потім перемагає в контрі.

До зустрічі з Бойком Чжоу Юелуну ще треба буде зіграти 17 грудня у кваліфікації European Masters з співвітчизником Бай Ланніном, а у разі перемоги 19-го грудня з переможцем пари Девід Грейс/Алекс Борг.

Вразив всіх Грем Дотт, який розтрощив бразильця Ігора Фігейредо з рахунком 4:0 по фреймах та 402:0 за очками, зробивши два сенчурі та один півсотенний брейк, й вигравши три партії з чотирьох в один підхід.

Головною сенсацією першого кола стала нищівна поразка Баррі Хокінса від Джона Астлі – 0:4.

Ронні О’Салліван спочатку відпустив Домініка Дейла – 1:3, а потім, зробивши три брейки 50+, наздогнав та виграв. Втім, настрій Ронні далекий від того, щоб його можна було зараховувати до головних фаворитів. Але, хто знає, що буде з Ронні завтра. До речі, грати йому з Джеймсом Кехіллом, який переміг Ронні на останньому чемпіонаті світу.

Джадд Трамп другий раз за два турніри «всуху» виграв у марокканця Аміна Амірі – 4:0 після 6:0. Дві поспіль зустрічі з діючим чемпіоном світу - наджорстке випробування для африканського новачка.

Виграли й всі інші фаворити – Дін, Робертсон, Селбі, Мерфі, Магвайр, Хіггінс. А ось всі наші знайомі, що брали участь у Кубку Незалежності – О’Ніл, Стедмен та Джорджіу програли.

У середу відбудуться всі 32 зустрічі другого кола.