16 листопада 2019 дата публікації

Селбі програє в гонитві за мільйоном, Ронні перемагає на шляху до рекордного титулу

Марк Селбі не стане мільйонером. Ця звістка, що рве на шматки душу кожного прихильника триразового чемпіона світу, прилетіла в п’ятницю з Белфаста.

Хоча, якщо подумати, може ще й стане. Або вже став. Але точно не за рахунок джек-поту «домашньої серії» 2019/2020. Вигравши одиннадцять зустрічей поспіль, Марк Селбі перечепився через дванадцяту.

Поразка 4:5 від Джона Хіггінса у зустрічі, яка мала всі шанси закінчитися на годину-другу раніше. І ніяк не на користь Марка. Чотириразовий чемпіон світу з Шотландії бурхливо розпочав зустріч, і вже після п’яти фреймів впритул наблизився до перемоги над триразовим чемпіоном світу з Англії – 4:1. У Селбі гра відверто не йшла, хіба що за виключенням другого фрейму, в якому він зробив сенчурі 101 очко. Але Селбі не був би самим собою, якби він просто так сдав зустріч. Ні, Марк почав боротися всіма можливими засобами. Наприклад, вразив всіх тим, що над одним з ударів продумав біля шести хвилин! Але, разом з тим, появилась гра і пішли серії. Селбі робить поспіль брейки 109, 62, 52 очки та зрівнює рахунок. Та грав Марк Селбі з «залізним Джоном». Який посидів трохи на протязі трьох фреймів, подивився на все це, а потім встав, вийшов до столу та зробив в контрі й собі сенчурі – 110 очок. 5:4 – Джон Хіггінс виходить до півфіналу, а Селбі, втративши шанс позмагатися за мільйон фунтів, починає підготовку до чемпіонату Великобританії.

Ронні О’Салліван грав з Шоном Мерфі. Обслуговувала зустріч наша добра знайома Майке Кесселер з Німеччини, яка приїздила в Київ на Кубок Незалежності. Самим цікавим тут була не сама гра, а інтерв’ю Ронні після неї. Я отримаю насолоду від гри, граю, як заманеться, відношусь до турніру як до виставочних зустрічей. Звісно, що треба мати талант такий, як у Ронні, щоб з таким відношенням досягати таких результатів. У Мерфі шансів не було. І це в того Мерфі, який блискуче проводить сезон. Але….Ронні є Ронні. Чудовий брейк 76 очок, розпочатий з рахунку 1:42 в першому фреймі, блискучий кліренс у другому…І 4:0 к перерві. Лише потім Шон трохи прокинувся, зробив сенчурі, та отримав пару шансів взяти ще один фрейм. В шостому фреймі Мерфі грає брейк 64 очки, але Ронні знов перехоплює ініціативу та виходить на заключну атаку. Але рожев кулю вздовж борта О’Салліван не забиває. І тут Шон помиляється на ровному місці, після чого гра закінчується – 5:1 на користь Ронні.

Додамо лише, що зараз на рахунку О’Саллівана та Хендрі по 36 перемог у рейтингових турнірах. Перемога в наступному зробить Ронні найтитулованішим гравцем мейн-туру за всю історію.

Закінчилась швейцарська казка Олександра Урсенбахера. Молодий швейцарець все ж таки програв досвідченому і титулованому Джо Перрі. Хоча розпочиналось все дуже добре для Олександра. Після чотирьох фреймів він був попереду – 3:1. Але Перрі виграє п’ятий фрейм, після чого взагалі не підпускає свого суперника до столу. Брейки 73, 95 та ще раз 73 приносять Джо перемогу з рахунком 5:3.

Ну а про гру Джадда Трампа та Ентоні Хемілтона взагалі нічого казати. Діючий чемпіон світу зробив два сенчурі – 106 та 105 очок, ще два брейки 73 та 66, та переміг ветерана мейн-туру з рахунком 5:1.

В суботу у форматі до 6 перемог відбудуться півфінали. Трамп грає з Хіггінсом, О’Салліван – з Перрі.

Але для нас суботній день почнеться в 10:00 з зустрічі Сергія Ісаєнка з Патриком Віланом в Будапешті на шостому турнірі Челлендж-туру.