29 листопада 2019 дата публікації

Сенсація від Шарава, витівка від Ронні

Сенсаційна поразка Шона Мерфі від Едена Шарава, чергова «антимаксимальна» витівка Ронні О’Саллівана – в центрі уваги третього дня чемпіонату Великобританії.

Поразка одного з головних фаворитів турніру Шона Мерфі від ізраїльського шотландця Едена Шарава стала, по суті, єдиною сенсацією першого кола, але це тільки додало цьому результату гучності. Шарав дуже невдало грає в цьому сезоні, не вигравши до вчорашнього вечора жодної зустрічі. Але тут, що називається, «прорвало». 4:4 після восьми фреймів. В дев’ятому Шарав робить брейк 62 очки та виходить вперед. У Шона були всі можливості зрівняти рахунок, на його боці була навіть доля, але…В десятому фреймі Мерфі поступався супернику 11:47, але виграв боротьбу на двох останніх червоних і почав робити кліренс. Який, врешті-решт не зробив, зупинившись на синьому. 38:47. Гра в рожевій. Карколомний флюк у Шона. Да ще з виходом. Треба забити чорну під кутом у ліву середину. Але промах. А ось Еден кладе чорну з борта через весь стіл! І це перемога, мабуть найзначніша в історії ізраїльського снукеру.

Ще одну сенсацію міг зробити Сімон Ліхтенберг, з яким тільки що у Сербії грав наш Антон Казаков. Німець вигравав 5:3 у Джо Перрі, але дотиснути не зміг. Перрі взяв три фрейми поспіль і переміг у контрі. Майже за таким же сценарієм програв наш знайомець Джеймі О’Ніл. 5:2 він вигравав у Тчепчайі Ун-Ну, але віддав чотири фрейми а, з ними, і зустріч.

Чергову акцію проти максимальних брейків (а, точніше, проти низьких виплат за них) провів Ронні О’Салліван. Зігравши в третьому фреймі зустрічі з ірландським аматором Россом Балменом 14 червоних через чорну, Ронні після 15-ї червоної кулі навмисно вийшов на рожеву, зробивши у підсумку брейк 133 очки. Сама ж зустріч пройшла, як і передбачалось за тотальної переваги діючого чемпіона Великобританії – 6:0 з брейками 133, 90, 88, 66 та 65 очок.

З таким же рахунком Джадд Трамп розгромив марокканця Аміна Амірі, давши собі труд зробити один сенчурі – 125 очок.

Сьогодні у Йорку перерва, столи готовлять до ТБ-стадії, яка традиційно починається з 1/32 фіналу. Ронні буде грати у суботу з Тянем Пенфеєм, Джадд у неділю- з Меєм Сівенєм.

Всі результати чемпіонату Великобританії – на порталі Snookershot.