28 вересня 2020 дата публікації

Сенсації на Championship League. Робертсон та Макгілл вибувають з боротьби

Ніл Робертсон та Ентоні Макгілл провалили виступи у групових турнірах в дев’ятий день Championship League.

Австралієць в сімнадцятій групі розпочав з досить несподіваної поразки від Кена Доерті – 1:3, після чого не зміг переграти ще й Едена Шарава – 2:2. І це не зважаючи на два зіграних у зустрічі з ізраїльтянином сенчурі – 124 та 100 очок. А Доерті після перемоги над Робертсоном «розтрощив» ще й Ендрю Хіггінсона – 3:0, та вийшов до наступного кола, надавши суперникам можливість розіграти місця з другого по четверте. Обігравши в останній грі Хіггінсона з рахунком 3:0, другим став Робертсон, який отримав 2000 рейтингових очок. Хіггінсон з однією перемогою над Шаравом став третім і заробив одну тисячу. Шарав, який зіграв унічию з Доерті та Робертсоном, замкнув групу та не отримав «жодної копійки».

В 11-й групі невдачі зазнав півфіналіст чемпіонату світу Ентоні Макгілл. Нічия з Лукасом Клекерсом, сенсаційна поразка 0:3 від Райлі Парсонса (нагадаю, що лише минулого тижня Парсонс виграв першу зустріч на другому році професійної кар’єри), та ще одна нічия з Олександром Урсенбахером і лише останнє місце з нулем очок/фунтів стерлінгів. Цікаво, що саме такий результат – дві нічиї при різниці фреймів 4:7 у доробку також німця Лукаса Клекерса. Взагалі то, згідно положення, в такому випадку повинен вирішувати рейтинг, який вище у Макгілла. Отже Ентоні повинен отримати 1000 очок. Але на офіційному сайті турніру 1000 очок зараз надано Клекерсу, а на сайті snooker.org в обох гравців нуль.

А переміг в групі швейцарець Урсенбахер, який перед нічиєю з Макгіллом впорався як з Парсонсом, так і з Клекерсом – сім очок. З чотирма очками друге місце посів Парсонс.

У вівторок, 29 вересня, зіграють учасники груп 9 (Марк Аллен, Ло Хунхао, Біллі-Джо Касл, Джеймі Вілсон) та 19 (Пітер Лайнс, Лі Вокер, Акані Сонгсермсавад, Тчепчайа Ун-Ну).