19 листопада 2020 дата публікації

Середа на Northern Ireland Open. Мільйон сенсацій та один максимум

По якомусь дивному сценарію пішов рейтинговий турнір Northern Ireland Open.

Не встигли ми написати, що в першому колі виграли майже всі фаворити, все пердбачувано, як понеслось. Вже у 1/32 фіналу значна частина зустрічей принесла результати в діапазоні від несподіваного до фантастичного. Але це не стосуєтся виступу двох перших номерів посіву Джадда Трампа та Ронні О’Саллівана. Отже, з їх зустрічей і почнемо.

Трамп в чудовому стилі «розніс» китайського аматора Гао Яна. 4:0 з трьома сенчурі – 127, 109 і, головне 147 очок. 161-й офіційний максимум в історії снукеру та п’ятий в кар’єрі Джадда. За цим показником Трамп наздогнав Тома Форда. Попереду лише шість «максимальних» майстрів.

Ронні О’Салліван програв перший фрейм Елліоту Слессору - на брейк 57 очок суперник відповів серією 71, після чого взяв чотири поспіль, зробивши серії 97, 78 та 76 очок. 4:1 – перемога чильного чемпіона світу.

Лідер північноірландського снукеру Марк Аллен, до виступу якого на цьому турнірі, хоча він проходить за межами цієї частини Британії, в першому колі розгромив Ентоні Хемілтона – 4:0 з брейками 125, 111 та 94 очки, а в другому виграв 4:2 у Роберта Мілкінса, зробивши ще один сенчурі – 130 очок.

Ну а тепер переходимо до обіцяних сенсацій. Найбільш фантастичним є результат гри між Лукасом Клекерсом та Марком Селбі. В першому фреймі Селбі зробив брейк 50 очок, але молодий німець переміг у чорній кулі. Після цього в наступних трьох фреймах триразовий чемпіон світу набрав лише три очки. Клекерс же зробив чотири півсотенних брейки – 63, 88, 79 та 52 (два останніх – в одному, четвертому, фреймі) та здобув найгучнішу перемогу в своєму житті.

Ніл Робертсон програв з рахунком 2:4 Бену Вулластону. При цьому Ніл взяв перший фрейм, але потім Бен зіграв дуже сильно, зробивши два сенчурі – 134 та 101 очко.

50-річний ветеран Баррі Пінчес, який останніми роками то вибуває з мейн-туру, то знов повертається, рапотом переміг півфіналіста чемпіонату світу Ентоні Макгілла – 4:3. При цьому рудий шотландець виграв перші два фрейми, зробивши сенчурі 142 очки!

У валлійському дербі Домінік Дейл вкрай несподівано переміг Марка Вільямса – 4:2. З таким же рахунком дебютант мейн-туру Чжао Цзяньбо виграв у Стюарта Бінема. Майкл Вайт, який в першому колі переміг нашого Юліана Бойка, теж приклав руку до несподіванок цього дня – перемога з рахунком 4:3 над Баррі Хокінсом, та став єдиним аматором у третьому колі. А ще Алан Тейлор переміг Джо Перрі, а ще…Хоча, досить. Читачі вже й так зрозуміли, що це був дуже незвичний день у Мілтон-Кінсі. А з усіма результатами слід ознайомитись на нашому порталі snookershot.com.

Вже почались зустрічі нового дня, і Ноппон Сенгкхам розтрощив Стівена Магвайра – 4:0. Фестиваль несподіванок продовжується.