04 серпня 2020 дата публікації

Сергій Ісаєнко на QSchool: поразка від Таубмана, прохід Стефанова

Сергій Ісаєнко з поразки начав виступ на QSchool – 2020.

Ми вже розповідали, що Сергію на цій кваліфікації дістались дуже важкі суперники. При чому з них саме вчорашній – Алекс Таубман міг вважатися найслабкішим. Це на фоні Рорі Маклауда та Адама Стефанова. Але Ісаєнко поступився валлійцю з рахунком 0:3 та змарнував першу спробу попасти до мейн-туру. Лишилось ще дві. Додам, що велике значення буде мати кожна виграна зустріч, кожен фрейм, кожне пройдене коло. Бо саме за рейтингом QSchool визначитимуть учасників WPBSA Q Tour.

І, врешті решт, Сергію трохи пощастило. З QSchool знявся Адам Стефанов. Це означає, що поляк вирішив, щонайменше, зробити перерву на рік в професійній кар’єрі, а для Сергія – це прохід до другого кола третьго турніру. Там його суперником буде 44-річний Райдіан Річардс з Вельсу. Гравець досить відомий, але Ісаєнко має всі шанси його обіграти. Ця гра відбудеться 6 серпня, а вже сьогодні, приблизно о 17:30 за київським часом, Ісаєенко зіграє зі знаменитим Рорі Маклаудом.

Вчора ж були зіграні всі зустрічі першого кола, та 40 з 64 – другого. Іван Каковський, який без гри пройшов до другого кола, поступився 1:3 валлійському профі Лі Вокеру та вибув з боротьби, набравши чотири рейтингових очка.

Професіонали Лі Вокер, Хаммад Міах та пропустивший через діскваліфікацію минулий сезон валлєць Джеймі Джонс є головними претендентами на потрапляння до мейн-туру у верхній чверті сітки першого турніру. Зробимо припущення, що до професіонального туру повернеться саме Джонс. У другій чверті фаворити – професіонали Джон Астлі та наш «добрий» знайомий Тор Чуан Леон, а також екс-профі Фан Сюнмань з Китаю, та англієць Пол Девісон, який вісім (!) разів потрапляв до мейн-туру і повертався знову.

Ну а серед вже зіграних результатів відмітимо цілу низку дуже цікавих. Отже:
Перше коло:
Патрік Вілан програв 1:3 Сему Берду. В зустрічі двох юнаків бельгієць Жюльєн Леклерк переміг китайця У Іцзе. Сімон Ліхтенберг з Німеччини виграв 3:2 у Кішана Хірані, а наш знайомий Крейг Стедмен - у Сема Крейгі - вся четвірка тільки-но грала у мейн-турі. Нарешті, Шон О'Салліван поступився у контрі Роберту Джеймсу.

В другому колі Крейг Стедмен поступився ветерану Адріану Росі, ще один профі Харві Чандлер програв Лео Фернандесу, а Елфі Берден у переможній грі проти Бенжді Баклі зробив сенчурі 141 очко.