07 серпня 2020 дата публікації

Сергій Ісаєнко на QSchool. Річардса переможено, боротьба продовжується

В другому колі третього турніру QSchool Сергій Ісаєнко переміг 44-річного валлійця Райдіана Річардса.

Важка перемога з рахунком 3:2 виводить Сергія до 1/32 фінала. До виходу в мейн-тур лишилось виграти ще чотири зустрічі. Також ця важлива перемога дозволила Сергію продовжити боротьбу за попадання в топ-32 рейтингу QSchool. Саме 32 гравця отримають запрошення до WPBSA Q Tour. Проте, навіть якщо вирішити ці важкі завдання не вдасться, кожен виграний фрейм буде мати свою ціну. Як свідчить досвід минулих років, чим вище буде гравець в рейтингу, тим більше в нього буде шансів потрапити хоча б на деякі з етапів WPBSA Q Tour.

Наступний суперник Сергія – 25-річний англієць Олівер Браун, який вже декілька сезонів входить в групу найсильніших аматорів і постійно зазіхається на здобуття професійної ліцензії. Наприклад, в цьогорічному Challenge Tour Браун посів шосте загальне місце, при цьому вигравши один турнір та вийшовши до фіналу ще в одному. Лише в Challenge Tour Play-Off Олівер поступився майбутньому переможцю Аллану Тейлору.

Гра Ісаєнка з Брауном відбудеться 9 серпня, а до цього в Олівера ще будуть дві спроби вийти до мейн-туру. Сьогодні він грає в першому турнірі, завтра – в другому. Так що Сергію Ісаєнку а, разом з ним, і всім нам, є сенс повболівати за Брауна. Якщо він в найближчі два дні здобуде професійну ліцензію, Ісаєнко без гри вийде до 1/16 фіналу, та додасть до рейтингу ще 4 очки.

Взагалі зіграно всі зустрічі перших двох кіл всіх трьох турнірів. Зі 155 учасників QSchool – 2020 22 продовжують боротьбу в усіх. Серед них чотири гравці, що виступали в мейн-турі в поточному сезоні – Лі Вокер, Фань Чжені, Майкл Вайт та Сем Берд, сім тих, що в інші роки грали в турі – Адріан Роса, Джеймі Кертіс-Барретт, Джеймі Джонс, Калдеш Джохал, Пол Девісон, Стівен Крейгі, Стівен Холлуорт та 11 «справжніх» аматорів – Бен Ханкорн, Бріан Ошойські, Деніел Вомерслі, Хамім Хуссейн, Іан Мартін, Джеймі Макардл, Пітер Девлін, Роббі Макгіган, Флоріан Нюссл, Хейден Стеніленд та Олівер Браун.

А ось для 47 гравців QSchool – 2020 вже закінчився. Вони вибули з усіх трьох турнірів. Серед невдах - Кішан Хірані, який у поточному сезоні ще грав у мейн-турі. Валлієць іранського походження виграв лише дев'ять фреймів. Також програли в усіх турнірах перспективні юніори Тайлер Ріс й Коннор Бензі, та уособлення японського снукеру Кейсін Каміхасі.

Сьогодні ближче до ночі визначаться перші чотири переможці QSchool.