06 серпня 2020 дата публікації

Сергій Ісаєнко: поразка від Бланкерта. На черзі - Річардс

На жаль, Сергій Ісаєнко поступився у другому колі другого турніру QSchool бельгійцю Хансу Бланкерту (на фото).

Після перемоги над Рорі Маклаудом (до речі, підсумковий рахунок 3:0 зовсім нічого не говорить про реальний перебіг подій, який виявився дуже впертим – наприклад, у третьому фреймі Рорі не вистачало п’ять снукерів на чотирьох кольорових кулях. Але він продовжив боротьбу та знайшов всі п’ять! Після чого зіграв з коричневох по рожеву і помилився на нескладній чорній. Сергій забив, та виграв) ми мали сподівання що менш знаного та статусного бельгійця Ісаєнко переможе. Але, 1:3, і Сергій втрачає другу з трьох спроб. Завтра зустріч другого кола третього турніру проти валлійця Райдіана Річардса. Гра останнього шансу. Для того, щоб потрапити в мейн-тур, Сергію треба виграти п’ять зустрічей поспіль. Але й для потрапляння в топ-32 рейтингу QSchool треба виграти щонайменше чотири зустрічі. Наразі рейтинг очолює Роббі Макгіган - єдиний гравець, який вже потрапив у третє коло у всіх трьох турнірах. 

Наразі відомі всі результати перших двох кіл другого турніру. В турнірній сітці лишилось 64 гравця.

Вибули професіонали Астлі, Берден, Хірані та Чень Фейлун. Переможець Кубку Незалежності України Крейг Стедмен з рахунком 3:0 переміг Івана Каковського.

У верхній чверті сітки фаворитами є Джеймі Джонс, Сем Берд, Майкл Джорджіу, Хаммад Міах та Тор Чуан Леон. При цьому треба брати до уваги, що раніше, ніж почнуться зустрічи 1/32 фіналу другого турніру, вже визначаться переможці першого, які, як зрозуміло, знімуться з другого.

Лі Вокер виглядає головним фаворитом другої чверті. Його конкуренти – Стівен Холлуорт, Лео Фернандес та поляк Матеуш Барановські. Загалом, зараз це найбільш прохідна частина сітки. А ось у третій чверті – «аншлаг». Тут бачимо Майкла Вайта, Олівера Лайнса, Крейга Стедмена, Пола Девісона, Шона О’Саллівана, У Іцзе, Роббі Макгігана, Олівера Брауна, Райана Томерсона.

Нарешті, Стівен Крейгі, Чень Фейлун, Сімон Ліхтенберг, Росс Муїр – фаворити в боротьбі в четвертій чверті.

Гра Ісаєнка з Річардсом за розкладом повинна початися у четвер о 19:30 за київським часом.