25 березня 2021 дата публікації

Серйозний Жартівник - не жарт для Воїна. Tour Championship 2021

Марк Селбі та Кайрен Вілсон зустрілись у третьому чвертьфінальному поєдинку Cazoo Tour Championship 2021.

Третій номер світового рейтингу Селбі вже підіймав над головою два трофеї цього сезону, вигравши European Masters та Scottish Open. «Жартівник із Лестера» буде сподіватися, що зможе здобути третій цього тижня і набрати оберти перед Чемпіонатом Світу, який відбудеться наступного місяця.

Вілсон, який був фіналістом у Крусібл минулого року, стикається з важким завданням зламати прикру послідовність поразок від Марка Селбі. «Воїн» наразі програє 0:6 у особистих зустрічах 19-разовому переможцю рейтингових турнірів Селбі.

Кайрен виграв стартовий фрейм перед тим, як Марк вийшов вперед з рахунком 3:1 до перерви, завдяки брейкам 109, 81 та 54 очки.

image

Коли гравці повернулись з 15-хвилинного відпочинку, Вілсон виграв один фрейм брейком 83. Однак, Селбі відповів двома виграними фреймами поспіль та збільшив перевагу до 5:2.

Заключний фрейм денної сесії схоже мав виграти Вілсон до того, як він не забив чорну кулю на тонкій різці з рестом, набравши 49 очок. Селбі без жалю зачистив стіл брейком у 67 очок, тим самим забезпечив собі лідерство в матчі з рахунком 6:2.

image

У вечірній сесії Селбі продовжив те, на чому зупинився вдень - виконавши серію 84 очки він збільшив перевагу до п’яти фреймів.

Вілсон відповів, вигравши 10-й фрейм, проте завдяки наступним підходам у 54 та 88 очок Селбі опинився у кроці до перемоги з рахунком 9:3 перед останньою перервою в матчі.

Після 15-хвилинного відпочинку Марку не знадобилось багато часу аби завершити матч перемогою - брейком у 54 очки він виграв 13-й фрейм та з рахунком 10:3 здобув місце у півфіналі з Нілом Робертсоном.

Зустріч Марка з Нілом буде повторенням чвертьфіналу Tour Championship 2019 року, коли Робертсон виграв в епічному двобії з рахунком 9:8 на останній чорній кулі. Остання ж зустріч цих двох суперників відбулась на Чемпіонаті Великобританії на початку цього сезону, коли Ніл переміг з рахунком 6:2 на шляху до здобуття титулу.

image

"Я почувався впевнено впродовж матчу від його початку і до завершення. Я наполегливо працював і багато тренувався. Я відчуваю, що мені вдається все необхідне в потрібний час, і, сподіваюся, це було помітно під час поєдинку" - зауважив Селбі. - "Я відчуваю зміни на краще у своїй техніці. Перед початком сезону я сумнівався в цьому, але робота з моїм тренером Крісом Генрі полегшила мої думки. Я просто виходжу до снукерного столу і не замислююсь над кьюінгом, відтяжками і тому подібними речами. Без таких навичок грати дуже складно. Якщо я й надалі підтримуватиму таку ж форму, то не бачу причини чому б мені не поїхати до Шеффілду та не виграти Чемпіонат Світу. Я робив це раніше, то чому б не повторити це знову. Однак, спочатку я сконцентруюся на цьому турнірі".