22 травня 2019 дата публікації

Що побачили в грі Юліана?

Закінчився перший етап турніру QSchool у Вігані для українських спортсменів. Юліан Бойко програв 3: 4 свій третій матч 1/32 фіналу. Програв фактично на одному ударі. На коричневому ставив снукер. Не вийшло і суперник закінчив матч. Для нашої команди, не дивлячись на поразку, цей перший етап став уже успіхом. Юліан в активі має дві перемоги і три виграних фрейма. Це 11 рейтингових очок. У минулому році Юліан всього набрав 9 рейтингових очок за все три турніри. Сергій Ісаєнко програв свій перший матч. Надалі ще 2 турніру і ми сподіваємося, що наші гравці себе ще зможуть показати з найкращого боку.
Що побачили в грі Юліана?

  • Зріс загальний рівень гри
  • Стаистика ефективності дальних зросла
  • Не було помилок при ударах в середні лузи
  • Кожен удар був осмислений, практично не було ударів в нікуди
  • Побудова брейка
  • Налаштування на перемогу

Що хотілося б поліпшити?

             Контроль битка при виконанні безпосередньо самого брейка. Не завжди вдається виконати задумане. Причиною тому - різна реакція бортів, різний сукно (ігри йдуть на столах, де тренуватися не можна) і, звичайно, досить суворі лузи, особливо при ударах уздовж короткого борту.

Ми зіткнулися з новим викликом такого роду турнірів. Якщо раніше ми мріяли про одну перемогу і налаштовувалися на одну гру (це було об'єктивно), то тепер, в силу росту майстерності треба налаштовуватися на ряд ігор! Раніше у нас такої практики не було. Так у Юліана просто не вистачило сил психологічно дотиснути суперника, не вистачило енергії.
Це нове питання, на яке нам необхідно відповісти найближчим часом.

Друзі! Хочу подякувати всім любителів снукера як в Україні так і за її межами, за вашу підтримку, віру, терпіння в те, що ми робимо! Ми робимо все можливе, щоб наші гравці стали одними з кращих в світі, це вкрай важко і ново для нас і без вашої підтримки це було б неможливим! Кожен коментар, кожен лайк, кожен меседж - це все робить наших гравців психологічно сильніше! Велике вам дякую всім!

А ми…. Рухаємося далі! 24 травня грає Сергій Ісаєнко а 26 травня Юліан Бойко - сходження на Олімп триває! Всім прекрасного часу доби і гарного настрою!

Сергій Бойко