07 листопада 2020 дата публікації

Шість сенчурі і перемога в контрі. В Мілтон-Кінсі зіграно чергову видатну зустріч

На найвищому, ледь не максимальному рівні проходить у Мілтон-Кінсі турнир Champion of Champions. Не встигли шанувальники снукеру «оговтатись» від п’яти сенчурі Джадда Трампа, як Марк Селбі з Нілом Робертсоном зробили шість на двох (і той, і другий показник – рекорд в історії снукеру) при просто-таки захмарному відсотку результативності.

Гра в таких зустрічах, як півфінал Champion of Chamoions йде до першої помилки в кожному фреймі. Десять фреймів поспіль сценарій був майже один й той самий – тактична боротьба на початку, далі навіть не шанс, а напівшанс одного з суперників, великий (переважно сенчурі) брейк і все. Починаємо наступний фрейм.

Хронологія гри. Стисло.

Перший фрейм. Селбі робить брейк 70 очок. 1:0.

Робертсон відповідає серією 68. Рахунок зрівнюється.

В третьому фреймі Селбі робить відразу два півсотенних брейки – 81 та 54 очки. Ніл у відповідь грає перший сенчурі в грі – рівно 100 очок. І це 2:2.

Перший сенчурі від Марка – 131 очко, й він знову попереду. Австралієць виграє з рахунком 96:27 єдиний у зустрічі фрейм без брейків принаймні за 50 очок і втретє зрівнює рахунок. Але Марк вчетверте веде перед – серія 137 очок. Відповідь Ніла блискуча – два поспіль сенчурі. 141 (вищий брейк турніру) та 121 очко. Вперше в грі Робертсон попереду – 5:4. Але що це був зе матч! Селбі зрівнює рахунок, знову зігравши сенчурі 137. 3:3 за сотенними брейками, 5:5 за фреймами та результативність 96%:94% на користь Робертсона.

Контровий фрейм видався чи не єдиним у зустрічі, в якому суперники зробили по декілька помилок. Останнім помилився Селбі, Робертсон зробив брейк 54 очки та втретє за кар’єру вийшов у фінал турніру Champion of Champions. А нам лишається чекати чергової феєрії від сьогоднішнього півфіналу Трамп – Аллен.