22 лютого 2020 дата публікації

Shoot-Out. Повернення "Ракети"

Ронні ОСалліван у заключній зустрічі першого колу Shoot-Out переміг у вотфордському «Колізеї» Алана Макмануса.

Найбільш очікувана зустріч першого кола (у всьому світі, за винятком України – наша головна гра відбулась днем раніше) була поставлена організаторами у самий кінець другого дня і почалась вже після опівночі. Ронні на початку зустріч дав декілька шансів своєму супернику, але Алан не зміг їх використати належним чином. У підсумку 54:10, Ронні йде далі та у другому колі зустрінеться з Біллі-Джо Каслом.

У другий день відбулися й другі «пенальті». У захопливій грі Сохейл Вахеді в такий спосіб здолав Елфі Бердена. Відбулось ще чимало вкрай напружених зустрічей. Наприклад, в китайському дербі юнак Си Цзяху зробив брейк 62 очки, мав величезну перевагу, але все ж таки примудрився програти в чорній кулі Сяо Годуну.

Серйозними, особливо як для цього формату, брейками відмітились Райан Дей (85), Джек Лісовські (78), Шон Мерфі (68).

Взагалі, майже всі фаворити, за виключенням Марка Селбі, Марка Аллена та Гері Вілсона подолали перше коло.

І майже «розвиднілося» в боротьбі за останні місця на чемпіонат гравців. Поразка Гері Вілсона – і він лише 17-й в рейтингу за один рік, а на Players Championship зіграють лише 16 найкращих. 16-м йде як раз Ронні О’Салліван, і конкурентів в нього не так вже багато. Теоретичні шанси обійти «Ракету» мають Джек Лісовскі та Чжоу Юелун (у разі виходу до фіналу Shoot-Out), а також Чжао Сіньтун, Алі Картер, Курт Мафлін, Баррі Хокінс, Лян Веньбо, Сяо Годун, Метью Стівенс, Майкл Холт, Ентоні Макгілл, Лі Хан та Бен Вулластон у разі перемоги на турнірі. В той же час вихід до фіналу самого Ронні остаточно зніме всі питання на його користь.