21 лютого 2020 дата публікації

Shoot-Out: вперше з Україною

Юліан Бойко дебютував на Snooker Shoot-out.

Мабуть, головне в цій події – емоції, які вона викликала, тому слово Сергію Бойко:

«Да, друзья! Сегодня мы испытали и увидели то, с чем никогда ещё не сталкивались! И, конечно, это обжигающе больно, когда, кажется, что ты схватил «Бога за бороду» и бац - сорвался! Но, как же это интересно, незабываемо и волнительно! Мы окунулись в атмосферу... я даже не могу точно сказать и найти подходящие слова! Нас необычайно тепло встретили, кругом «звёзды» снукера и многие уже узнают, приветствуются, признают Юлиана за равного, уважают. Атмосфера... Турнира! Её невозможно описать, её невозможно забыть, её можно только снова и снова желать! По этому турниру мне стало ясно, почему снукеристы вылетев с мейнтура хотят снова вернуться! Я так счастлив (это я говорю как отец) что нам удалось вывести нашего спортсмена в этот уровень и он смог это ощутить! Я уверен, что у Юлиан Бойко появилось ещё больше мотивации тренироваться, играть и попасть в число лучших снукеристов! Предлагаю маленькое видео, мы вышли на тренировку ровно в 13:00, когда стартовал Shoot Out. Это всё было рядом. Ещё больше нас поразила ваша поддержка, уважаемые любители снукера, Вера в нашего спортсмена и, конечно, юную звезду уже не только Украины!... Юлиан очень-очень сильно расстроился, едва не заплакал, долго не разговаривал, переживал... но только пройдя через такое горнило поражений можно закалиться и стать Чемпионом! Воспитать стальной характер!... переволновался наш игрок, не хватило опыта... но эти три удара он запомнит на всю свою жизнь - ведь это Начало!... Чем прекрасен снукер? Да тем, что нам некогда грустить, завтра возвращаемся домой, а 1-2 марта десятый этап Челлендж Тура в Англии и снова нужно быть в форме, а потом с 6 марта - чемпионат Европы! Друзья, от Сердца спасибо за поддержку! Спасибо за неравнодушие! А мы восстанавливаемся и завтра снова в Путь! Всем хорошего времени суток и чудесного настроения!»

Сергій Бойко:

Події у зустрічі з китайським юніором Чан Бінюєм розвивались надто швидко. Вже після розбою суперника Юліан наважується атакувати дальню кулю, але не влучає. Чан відігрується, Юліан робить проводку, внаслідок якої червона куля стає прямо в праву лузу, але її надійно перекривають відразу декілька куль. Позиція вже повністю розкрита. Чан атакує, не забиває. Юліан отримує биток в середині столу і «накриту» позицію. Треба було знайти лише перший удар. Було враження, що у праву середину проходила куля, яка стояла трохи нижче від тої, яку вирішив грати Бойко. Але Юліан наважується на плант. Можна тільки уявити собі його стан в цій момент. Позиція вже була така, що давала всі шанси на першу історичну перемогу. Але забити цей плант не вдалось. А суперник виходить до столу і робить кліренс. Серія 120 очок – лише 18-й сенчурі в історії Shoot-Out.

В цей же день був зіграний ще один сенчурі. Малайзієць Тор Чуан Леонг зробив кліренс 133 очки у грі з тайкою Нутчарат Вонгхарутай. Це другий за розміром брейк в історії Shoot-Out після 134 очко Тчепчайі Ун-Ну. До речі, минулорічний переможець розпочав захист титулу з впевненої перемоги над Алексом Боргом.

Побачили глядачі і снукерні «пенальті» - перегравання у синій кулі. Це відбулося у карколомній зустрічі між Деніелом Велсом та Бай Ланніном. Валлієць робить брейк 54 очки, Бай відповідає серєю 72, але не забиває синю. Велс зрівнює рахунок – 72:72. За правилами в разі рівного рахунку призначається перегравання в синій кулі, яка ставиться на свою відмітку, биток в сектор «D», і треба забити. Починає Велс –промах. Бай – теж. Велс забиває, Бай знову не влучає, але синя випадково падає у зелену лузу. Але флюки тут не рахуються. Велс переміг.

 

Взагалі, цього разу було багато зустрічей, доля яких вирішилась на останніх секундах. Наприклад, Майкл Вайт ще за 20 секунд до кінця при рівному рахунку грав зелену кулю, не забив, і Кайрен Вілсон вирвав перемогу. Сяо Годун, поступаючись на кольорових кулях 37:63 Си Цзяху, поставив снукер, а після промаху суперника «зачистив» стіл.

Поразка Гері Вілсона від Девіда Ліллі з рахунком 39:41 остаточно виключила Гері з кола претендентів на участь у чемпіонаті гравців. Головний конкурент Ронні залишився в рейтингу цього турніру лише 17-м.

Програли Марк Селбі – 18:54 Акані Сонгсермсаваду, Марк Аллен – 8:54 Ло Хунхао, Стюарт Бінем – 41:46 Ендрю Педжетту. Сьогодні буде зіграна решта зустрічей першого кола. Вже після опівночі у 00:45 за київським часом до столу вийде Ронні О’Салліван, який зіграє з Аланом Макманусом.