12 травня 2021 дата публікації

Снукер розширює кордони завдяки Turkish Masters

У новому сезоні World Snooker Tour вперше проведе змагання в Туреччині – у прекрасному місті Анталія відбудеться Turkish Masters.

Попередні дати турніру - з 27 вересня по 3 жовтня - WST буде тримати руку на пульсі і тісно спілкуватися з урядом Великобританії та інших країн, щоб постійно стежити за всіма інструкціями з подорожей та COVID-безпеки.

В основному розіграші турніру зійдуться 64 гравці, які змагатимуться за загальний призовий фонд у 500 000 фунтів стурлінгів.

Анталія є одним з основних туристичних напрямків в Європі і відомий своєю культурою, історією та ідеальним розташуванням на узбережжі Середземного моря.
Керівництво WST підписало чотирирічний контракт з Турецькою Федерацією Більярду та Big Break Promotions на проведення Turkish Masters щороку, принаймні до сезону 2024/25 з щорічним збільшенням загального призового фонду.

Відбірковий турнір відбудеться в серпні, коли гравці повинні виграти лише один матч, щоб дістатися до фінальної частини змагань, а два турецьких снукеристи отримають wild-card. Турнір буде транслюватись різними телеканалами по всьому світу, включно з Eurosport та сервісом Matchroom Live.   

Голова WST Стів Доусон зауважив: «Ми раді продовжити міжнародну експансію снукеру, провівши рейтинговий турнір в Туреччині вперше в історії. За останнє десятиліття ми досягли значного прогресу в тому, щоб стати справді глобальним видом спорту, і вихід на абсолютно нову територію стане ще одним кроком на цьому шляху. Ми відстежували зростаючий інтерес до снукеру в Туреччині з боку телевізійної та цифрової аудиторії. Turkish Masters стане центром снукеру в цьому регіоні, що допоможе нам розробити стратегію з поширення гри по всій Європі. Ми особливо раді провести цей захід в Анталії через статус міста, як популярного туристичного об'єкту. Ми не сумніваємося, що провідні гравці світу будуть раді відвідати це дивовижне місце і поборотися за престижний титул і солідний призовий фонд, особливо, з огляду на виклики, з якими вони зіткнулися минулого року. Ми з нетерпінням чекаємо на роботу з нашими новими партнерами в Туреччині над цим фантастичним проектом. Проведення великої спортивної події в Анталії допоможе підвищити популярність міста».

Голова WPBSA Джейсон Фергюсон сказав: «Вітаємо президента Федерації Більярду Туреччини Ерсана Ержана зі своєю чудовою командою і місцевого промоутера Тугба Іртена за все, що вони зробили, щоб прикрасити снукерний календар турніром Turkish Masters. Ми не сумніваємося, що цей турнір і місто стануть одним з найпопулярніших і бажаних для всіх нас».

Президент Федерації Більярду Туреччини Ерсан Ержан зазначив: «Я хотів би висловити щиру подяку WST за надану нам можливість вперше в історії провести турнір зі снукеру в Туреччині. Робота вже триває, і ми зробимо все, щоб ця подія стала однією з найкращих в календарі. Можу запевнити вас в одному – ви закохаєтесь в Анталію».


Статтю створено за матеріалами WST.TV