13 вересня 2020 дата публікації

Старт нового сезону: Трамп готується до зустрічі з Бойком, Дей робить максимум

Перший день нового снукерного сезону, в якому в мейн-турі дебютує українець Юліан Бойко. І наша увага прикута до Джадда Трампа, який до 21 вересня для нас не тільки чемпіон світу та перший номер рейтингу, але й суперник Бойка у першій зустрічі в професійній кар’єрі. І сьогоднішні зустрічі для Джадди були останньою «перевіркою сил» перед грою з Юліаном.

Аж занадто напрягатися Трампу не прийшлось. Перша зустріч – перемога 3:1 над китайцем Фань Чжені. Брейки 54 та 86 очок у першому-другому фреймах. Друга гра – і 3:0 з Девідом Ліллі. Брейк 70 очок у другому фреймі. Паралельно Алан Макманус спочатку програв Ліллі – 1:3, а потім зіграв у нічию з Фань Чжені – 2:2. З’ясувалось, що на цьому боротьба й скінчилась. Трамп вже відфіксував перше місце. У заключній грі Джадд розходиться миром з Макманусом – 2:2, зробивши брейки 71 та 59 очок. Алан займає останнє місце, пропустивши вперед і Фань Чжені, і Ліллі (зустріч між ними закінчилась з рахунком 3:0 на користь китайського гравця).

Другу групу впевнено виграв Райан Дей. Уже у першій зустрічі валлієць зробив максимальний брейк, який приніс йому перемогу над Родом Лоулером – 3:1. Другий в кар’єрі максимум Дея було зіграно у четвертому, заключному фреймі. Після цього Дей впевнено обіграв Пола Девісона - 3:0 і гарантував собі перше місце, бо Метью Стівенс в паралельних зустрічах розійшовся миром і з Лоулером (зробивши брейк 140 очок!), і з Девісоном. В заключній грі Стівенс переміг Дея – 3:1, але цього вистачило лише для другого місця. Третім став Лоулер, який переміг 3:0 аутсайдера групи Девісона.