19 травня 2019 дата публікації

Старт з перемоги!

Юлиан Бойко з перемоги стартував у англійському Вігані на QSchool-2019.
В першому колі першого турніру, а це 1/128 фіналу, Юліан переміг з рахунком 4:2 досить відомого 25-річного німецького гравця Фелікса Фреде.
Коли Бойко виходив на гру, вже поступився своєму супернику у дебютній зустрічі Сергей Исаенко . На жаль, Сергій майже нічого не зміг протиставити 19-річному англійцю Харрі Фарреллу. Перший фрейм Ісаєнко програє 7:77, у другому Фаррелл робить брейк 66 очок та виграє 73:17, у третьому перевага англійця теж досить відчутна – 58:6, нарешті, у четвертому фреймі ще один брейк 50+ від суперника нашого гравця – 62, 71:22 у фреймі. Загальна перемога англійця 4:0. Наступна зустріч у Сергія Ісаєнка відбудеться 24 травня. Це буде перше коло другого турніру. Суперник – Чо Хонь Мань з Гонокнгу.
 

Ну а тепер перейдемо до гри Юліана Бойка. Юліан вийшов на гру проти Фелікса Фреде десь біля опівночі. Важка боротьба почалась з першого ж фрейму. Ще на синій кулі Бойко був попереду, але, в підсумку, на чорній виграв Фреде – 56:46. Доля другого фрейму також визначалась на кольорових кулях. 57:37 – перемагає Юліан. А ось у третьому фреймі Фреде робить брейк 59 очок. Загальний рахунок фрейму 76:15, німець виходить вперед. Але потім Юліан повністю перехопив ініціативу і з чималенькою перевагою забрав три фрейми поспіль. 72:32, 65:15, 66:12 – і є перша перемога Юліана Бойко в історії QSchool.
У понеділок також пізно ввечері (точно після 21:00, але, як показала практика першого дня, зустрічі затягуються, і навряд чи Юліан вийде до столу раніше опівночі) Бойко зіграє поєдинок другого кола першого туру. Суперник – 19-річний ірландець Ноель Ландерс. До речі, дуже добре знайомий українським гравцям. На минулому чемпіонаті Європи у Ізраїлі Ландерс переміг Георгія Петрунько – 3:1, Богдана Лозинського – 4:3, та у 1/32 фіналу Сергія Ісаєнка – 4:0. Але цього разу буде зовсім інша гра.

Крім зустрічей за участю українських гравців, було проведено ще 40 поєдинків. До столу виходили чотири гравці, які в сезоні, що минув, виступали у мейн-турі. Три з них виграли, при чому всі з рахунком 4:0. Аллан Тейлор переміг Джедда Манна, Сюй Си – Джеймса Барретта, а Хамза Акбар – Меттью Робертса. А ось Чжан Юн також «всуху» програв екс-профі з Індії Лакі Ватнані. Ще один індієць Адітья Мехта, що свого часу змушений був залишити тур через проблеми з шиєю, а зараз намагається повернутися до професійного снукеру, розпочав з перемоги над швейцарцем Луїсом Веттером – 4:1. Виграли перші зустрічі ще декілька знаних майстрів – Ендрю Педжетт, Іан Пріс, Енді Хікс, Майкл Уайлд, Девід Ліллі, Меттью Куч.
Росіянин Іван Каковський в своїй першій в житті грі на QSchool поступився англійцю Райлі Парсонсу, отримавши в контровому фреймі від суперника брейк 71 очко.
Програли англійки Ріенн Еванс – 1:4 Луїсу Хескоуту, та Ребекка Кенна – 2:4 Вейну Таунсенду. А ось Ин Онь Йі з Гонконгу виграла у відомого снукериста з Пакистану Шехзада Ікбала – 4:1.
 

Сьогодні, у неділю, у Вігані зіграють ще 40 зустрічей першого кола. В понеділок зустрічі 1/128 фіналу будуть закінчені та розпочнуться поєдинки 1/64 фіналу, в тому числі буде зіграний головний для нас за участю Юліана Бойко.
Автор Руслан Кориненко
Фото Сергій Бойко Serhii Boiko