01 листопада 2019 дата публікації

Стюарт Бінем: майже п'ять сенчурі поспіль

Чим ближче до фінішу World Open, тим напруженішою стає боротьба, тим вигадливіші сюжети підносить доля, тим кращий рівень гри змушені показати гравці. Бо інакше перемоги не буде.

Вирогідно, Стюарт Бинем у зустрічі проти Марка Селбі показав найкращий снукер у житті. Важко представити собі, що можна грати ще краще, чим це зробив Бінем, починаючи з третього фрейму. Перші два забрав Селбі – спочатку у чорній кулі, потім з брейком 86 очок. А ось потім…108, 97, 114, 104 та 117 очок – чотири сенчурі а, по суті, всі п’ять (бо серія 97 мало чим відрізняється від сенчурі) поспіль – справжня феєрія від чемпіона світу 2015 року.

А далі у Бінема Джон Хіггінс, який в запеклій боротьбі «видряпав» перемогу у Грема Дотта. Програючи 3:4, Хіггінс зумів спочатку зрівняти рахунок, а потім за допомогою брейка 69 очок виграти зустріч.

Важкий турнір грає чемпіон світу Джадд Трамп. Цього разу була вже друга контра на турнірі. Ситуація у зустрічі Трампа з Джо Перрі змінювалась карколомно. Впевнена гра Трампа на старті – серії 135 та 74 очок та 3:0 без шансів для суперника. Але Джо знаходить блискучу відповідь – брейки 129, 123 та 70 очок. І вже Перрі попереду – 4:3. І насичені багатими шансами на перемогу Перрі восьмий та дев’ятий фрейми. Дві помилки при різці червоних у середні лузи, та не зіграний вирішальний рожевий у контрі ще довго будуть приходити до Перрі в дуже страшних снах. Одним словом, Геловін наступив для Джо трохи раніше, ніж для всіх інших. 5:4 – Трамп у чвертьфіналі зіграє з Майклом Холтом, який розбив китайську мрію про перемогу Діна Цзюньху – 5:1. Але залишилась мрія китайців про перемогу на World Open Чжоу Юелуна, який в 1/8 обіграв Алі Картера – 5:2. Чжоу зробив два сенчурі – 134 та 131 очко, Алі – один 141.

Блискучий матч проти Джека Лісовскі провів Кайрен Вілсон. Брейки 108, 102, 86, 77 та 72 очки й перемога 5:1. У єдиному виграному фреймі Джек зробив серію 81 очко. Вілсон з Чжоу Юелуном зустрінуться у чвертьфіналі, а ще одну пару склали Девід Гілберт, який виграв 5:3 у Марка Аллена, та Тепчайа Ун-Ну, перемігший в тайському дербі Акані Сонгсермсавада.

Додамо, що Холт, Чжоу Юелун та Гілберт окрім World Open намагаються ще вибороти останнє місце на Champion of Champions.

Ну а наша увага у цей вік-енд буде прикута до Брайтона,  де Юліан Бойко в суботу грає з шотландцем Діном Юном на п’ятому турнірі Challenge Tour.