22 листопада 2020 дата публікації

Трамп - О'Салліван. За декілька хвилин до початку

Сьогоднішній фінал між Джаддом Трампом та Ронні О’Салліваном – це вже 27 зустріч цих видатних гравців за 12 років. Вперше вони зустрілись у лютому 2008 року. В 1/16 фіналу Welsh Open Ронні переміг 18-річного Джадда з рахунком 5:3. Цікаво, що за винятком зустрічей в групах на Championship League та Прем’єр-Лізі, Трамп та О’Салліван більше ніколи не грали на такій ранній стадії.

За ці роки два лідери сучасного снукеру зустрічались у форматах до 3, 4, 5, 6, 9, 10 та 17 перемог. До 3 та 6 перемог рахунок 2:2, до 4 – невеличка перевага на боці Трампа – 2:1, до 5 – О’Саллівана 3:2. До 9 перемог абсолютна перевага на боці Джадда, який виграв всі три зустрічі. А ось до 10 попереду Ронні – 4:2. Єдину зустріч до 17 перемог в півфіналі чемпіонату світу також виграв Ронні.

Щодо статистики по стадіях турнірів. В групах Трамп виграв дві зустрічі з трьох. В 1/16 фіналу, як вже зрозуміло з попередньої розповіді попереду Ронні – 1:0. В 1/8 фіналу рівновага – 1:1. В чвертьфіналі краще грає Трамп – 3:1. О’Салліван просто знищує суперника у півфіналах – 6:0. Але найчастіше дві зірки грають між собою у фіналах. І тут серйозна перевага на боці Трампа- 7:3. В тому числі Джадд виграв три останніх фінали, в тому числі два – на Northern Ireland Open.

Отже: Трамп виграв два фінали з двух на Northern Ireland Open, три зустрічи з трьох у форматі до 9 перемог, сім з лесяти, з них три останніх у фіналах. Статистика повністю на боці Джадда. Але значить вона хоча б щось, побачимо вже за декілька хвилин.