09 листопада 2019 дата публікації

Три фінали в Антальї

Пакістан, Гонконг та Таїланд отримали нових чемпіонів світу зі снукеру.

В чоловічому фіналі 37-річний пакистанець Мухаммад Асіф з рахунком 8:5 обіграв головну сенсацію чемпіонату 19-річного Джеффрі Роду. Філіппінця-пуліста, віце-чемпіона світу серед юніорів з «дев’ятки». По ходу зустрічі Асіф вів 7:2, Рода зробив сенчурі, виграв три партії, навіть міг наблизитись впритул до суперника. Але помилка на останній червоній кулі стала на заваді. Асіф забиває та ставить переможний снукер. І це вже друга перемога Мухаммада Асіфа на чемпіонаті світу серед аматорів. Вперше Асфі переміг у 2012-му році. Але ні тоді, ні цього разу перемога не стає перепусткою до мейн-туру. В 2012-му на заваді стали візові проблеми, ну а зараз, як відомо, IBSF розіграшу професійної ліцензія просто позбавили. Асіфу лише відшкодують участь у QSchool-2020.

Видатна снукеристка з Гонконгу, 29-річна Ин Онь Йі стала сьогодні  шестиразовою чемпіонкою світу. Програвши у фіналі суперниці з Таїланду Нутчарат Вонгхарутай два стартових фрейм, Ин виграла п’ять наступних та перемогла – 5:2. Ин Онь Йі перемогла втретє на чемпіонаті світу IBSF (до цього – в 2009-2010 роках), а ще тричі вона перемагала на чемпіонаті світу за професійною версією - World Women's Snooker Championship. Багато досягнень і у Нутчарат Вонгхарутай, незважаючи на її ще дуже молодий вік. Вона вже триразова чемпіонка світу серед дівчат до 21 року, та діюча віце-чемпіонка світу серед жінок за обома версіями.

Тайці, що претендували на перемогу у всіх розрядах, домоглися свого у турнірі майстрів. Вперше чемпіоном світу став Сучакрі Пумдженг. У фіналі тайський гравець переміг індійця Алока Кумара – 6:2. Нагадаємо, що головні фаворити цього разу вибули задовго до вирішальних зустрічей. Триразового чемпіона світу Фізіта Чандсрі у 1/8 фіналу обіграв як раз Пумдженг, а п’ятиразовий чемпіон світу Даррен Морган поступився у чвертьфіналі китайцю Лі Цзяньбіну.

Асиф - Рода. Часть 1

Асиф - Рода. Часть 2