24 липня 2020 дата публікації

Три сенчурі Алана Тейлора у третій день чемпіонату світу

Феноменальна гра Алана Тейлора – в центрі уваги третього дня чемпіонату світу.

Безперечно, 35-річний Алан Тейлор переживає зірковий момент кар’єри. 20 липня він здобув професійну ліцензію, перемігши на Challenge Tour Play-Off. 21-го виграв з рахунком 6:1 у іранця Сохейла Вахеді в першому колі чемпіонату світу. А вже вчора видав блискучу гру проти Лі Вокера. Валлієць, що тренується з Марком Вільямсом, виграв перший фрейм з брейком 65 очок, а потім до кінця зустрічі було «шоу одного актора» - Тейлора. Шість брейків поспіль, три з яких – сенчурі. 78, 145, 134, 58, 98 та 112 очок – такий результат може прикрасити кар’єру будь-якого гравця топ-рівня. У третьому колі зупинити Тейлору, якому явно «пішло», спробує Меттью Селт.

Вийшов до третього кола Джіммі Вайт, якого букмекери чомусь вважали явним аутсайдером у грі проти Майкла Джорджіу (коефіціент 3.00). Наш знайомець з Кіпру зробив у восьмом фреймі сенчурі 122 очки, зрівняв рахунок, але потім 58-річний Вайт виграв ще два фрейми і довів зустріч до перемоги- 6:4. Джорджіу, як і Лі Вокер, вибуває з мейн-туру.

Цікаво, що ще один учасник Кубку Незалежності-2019, Джеймі О’Ніл, також програв Вайту. Але Майклу. Колись один з найперспективніших гравців туру зараз веде відчайдушну боротьбу за збереження професійної ліцензії. По ходу гри Майкл зробив сенчурі 120 очок та чотири брейки 50+, і при цьому поступався 3:5. Але все ж таки йому вдалось витягти зустріч в контрі. Тепер шанси Майкла Вайта залишитись в турі дуже й дуже великі.

Окрім Тейлора, пройшов до третього кола ще один аматор – У Іцзе.16-річний китаєць переміг Роббі Вільямса – 6:4. Ровесник У, поляк Антон Ковальські після гучної перемоги над Девідом Ліллі поступився 2:6 Елліоту Слессору. Вибув з боротьби ще один представник Польщі Каспер Філіпяк – 5:6 від Майкла Данна. Другий за віком гравець мейн-туру 55-річний Найджел Бонд програв 3:6 Едену Шараву.

Сьогодні будуть зіграні ще 16 зустрічей другого кола.