02 грудня 2019 дата публікації

Турнір зі снукеру ”КОМАНДНИЙ”

В перший день зими в клубі “Буфало” завершився Турнір зі снукеру ”КОМАНДНИЙ”, який відбувся в Івано-Франківську вперше. Особливість турніру полягає в тому, що команда (2 грівці) грає з іншою командою пара на пару один фрейм, а потім 1-й номер однієї команди грає з 1-м номером, а потім з 2-м номером іншої команди, теж по одному фрейму. Таким чином кожна зустріч складається з 5-ти фреймів. Такий незвичний і цікавий турнір зібрав вісім команд. Вони були поділені на дві групи. Слід зазначити, що команди були доволі збалансовані та гравці вдало доповнювали один одного. Та в оліймпійку потрапили лише дві найкращі з кожної групи.
Отже в півфіналі в безкомпромісній боротьбі в зустрічі “АСИ” – “ІСКО”, перемогли “АСИ” (Трофімов С., Остражнов А.) з рахунком 3:2, а в іншому півфінальному матчі команда “ТОРНАДО” (Ільчук І., Самелюк В.) перемогла “КЕНОН”(Мазурак Ю.,Сович В.) 3:2.
В фіналі теж точилась гостра боротьба. Перемогу здобула команда “ТОРНАДО” в контрі з рахунком 3:2, з чим ми їх вітаємо.
Приємно відзначити Юру Мазурака, який зробив два брейки – 32,27; а також команду “ІСКО” (Струк І.,Кисляк О.), яка в парній зустрічі оформила брейк в 22 очки.
Головний суддя Андрій Остражнов (Андрій Остражнов)

Докладніше 

Перейти