18 жовтня 2019 дата публікації

У Кроулі все цікавіше і гарячіше. Форд робить максимум, Мей виграє у Ронні

Вечірня сесія четвертого дня English Open принесла поразку Ронні О’Саллівана та максимальний брейк Тома Форда.

Протримавшись три кола на турнірі, Ронні все ж таки покинув містечко Кроулі, яке йому так не подобається. При чому поразка прийшла майже нізвідки. П’ятиразовий чемпіон світу грав зовсім непогано, але у важливі моменти припустився помилок. Чим і скористався 37-річний китаєць Мей Сівень, який вперше за свою кар’єру дістався рейтингового чвертьфіналу. Ронні в четвертий, і вже останній, раз на турнірі програв перший фрейм (Мей зробив брейк 69 очок), але потім виграв два, а зробивши у п’ятому фреймі сенчурі 134 очки, повів 3:2. Більше того, на початку шостого фрейма Ронні розпочав атаку, яка мала всі шанси стати переможною. Але спочатку не дуже якісний вихід, який у наступному ударі перетворюється вже на відверту помилку, та зрив атаки. Мей Сівень виграє фрейм, а у контрі в кожному з результативних підходів робить серію за 50 очко. 4:3 – у чвертьфіналі китайський ветеран зіграє з Марком Селбі, який доволі впевнено переграв Сяо Годуна – 4:1.

Головним героєм дня став Том Форд. У зустрічі з надзвичайно вдало граючим в цьому сезоні Шоном Мерфі після шести фреймів була нічия – 3:3. І ось, у контровому фреймі Том робить максимальний брейк. 153-й в історії снукеру, та п’ятий у своїй кар’єрі. До того ж ще другий у цьому сезоні як для себе, так і для всіх гравців разом. Після промаху Шона Тому дісталась дуже приваблива позиція без жодного кластеру. Форд чітко розбирав позицію, впевнено довів фрейм до перемоги, а потім помилився, роблячи вихід з жовтої кулі на зелену. Максимум виявився під загрозою, але Том виправляє власну помилку, зігравший ефектний дабл у середину. Потім ще з виходом з рожевої кулі на чорну були невеличкі проблеми, але і з цим Том впорався. Є максимум, є перемога і вихід до чвертьфіналу.

У 1/4 фіналу Том Форд зіграє з китайцем Тянь Пенфеєм, який переміг з рахунком 4:0 юного співвітчизника Си Цзяху.

Феєричну гру проти Баррі Хокінса видав Марк Аллен. Брейк 60 очок у першому фреймі, 89 – у другому, 100 -  у третьому, 129 – у четвертому. Хух…Страждання Баррі, який за чотири фрейми набрав 37 очок, скінчились.

Далі північноірландець зіграє з Лі Уокером. Валлієць, який останнім часом завдяки співпраці з Марком Вільямсом досить серйозно підняв гру, після перемоги над Трампом обіграв і Гері Вілсона – 4:3.
І ще в одному чвертьфіналі зійдуться Девід Гілберт, який зупинив молодого Чжао Сіньтуна у вельми яскравій зустрічі, та давненько не піднімавшийся так далеко по турнірній сітці Ріккі Волден, перемігший Тчепчайю Ун-Ну.

Початок ігрового дня у Кроулі о 14:00 за київським часом. До столу першими вийдуть Гілберт з Волденом.