23 січня 2020 дата публікації

Ун-Ну починає European Masters зі 146-го брейку

В австрійському Дорнбірні зіграні перші 12 зустрічей рейтингового турніру European Masters. Головною подією став брейк 146 очок у виконанні Тчепчайі Ун-Ну. Як відомо, цей брейк трапляється набагато рідше, ніж навіть максимум. Це досягнення Ун-Ну прийшлось на шостий фрейм гри проти Роббі Вільямса, а у сьомому таєць зробив ще один сенчурі – 124 очки і переміг 5:2.

З гравців топ-16, які беруть участь в цьому турнірі, в перший день програв лише Кайрен Вілсон. Але навряд чи такий результат є великою несподіванкою. «Воїна» переміг шотландець Скотт Дональдсон, який впевнено йде до того, щоб вже найближчим часом увійти у топ-16. Поки же перед Скоттом стоїть завдання увійти до числа 32 кращих гравців поточого сезону, що будуть брати участь у World Grand Prix. Поки Дональдсн 34-й і на 500 очок відстає від займаючого 32 сходинку Бена Волластона. Але ще одна перемога чи то у Австрії, чи то у Німеччині (Скотт потрапив і на German Mastets), дозволить шотландцю зіграти на WGP.

Впевнено стартували всі фаворити. Дін Цзюньху «всуху» розтрощив Роберта Мілкінса – 5:0, Ніл Робертсон з двома сенчурі переміг 5:2 Лю Хаотяня, такі самі рахунки у зустрічах Селбі – Джек Джонс, Хіггінс – О’Брайен, Хокінс – Ліллі. 5:3 виграв Картер у Тянь Пенфея, Дотт – у Лян Веньбо.

У другий день будуть зіграні три зустрічі 1/16 фіналу (Марк Вільямс – Чжоу Юелун, Майкл Вайт – Чжао Сіньтун, Гері Вілсон – Лука Бресель), а потім повністю 1/8. Тобто переможці перших трьох зустрічей вийдуть до столу двічі на день.